stan, Malý dobrodruh
Dovolenou pod stanem si může užít celá rodina. Foto: www.4camping.cz

Dovolenou pod stanem každoročně volí tisíce studentů, ale také rodin s dětmi. Není však stan jako stan. Nejnovější modely těchto přenosných příbytků jsou často uzpůsobeny potřebám i těch nejnáročnějších kempařů. Až do 10. 8. na vás v pražských Letňanech čeká 7 nejzajímavějších stanů, které mají u Čechů letos velký úspěch.

Stan pro milovníky hor

Prostorný stan LOAP SKAUN evo pro 3+1 osobu. Vnější plášť má vodní sloupec 3000 mm, vnitřní stan u dveří má vodní sloupec 1000 mm a podlážka až 5000 mm. Součástí výbavy stanu jsou 3 pruty, 1 apsida, 2 pláště a 3 ventilační otvory. Stan se větví na 2 ložnice, mezi nimiž se nachází předsíňka. Stan je vhodný pro kempování, horolezectví i turistické aktivity. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz.

Rodinný stan za 1 minutu

Nafukovací rodinný stan Outwell Tomcat LP ze série Smart Air Polyester s jedinečnou technologií nafukování One-go, díky které budete mít stan postavený během minuty úplně bez práce. Stan má dvě ložnice a velkou obývací místnost a komfortně se v něm vyspí 6 lidí. Stan Tomcat LP je ideální řešení, pokud chcete strávit dovolenou v přírodě, zároveň jste ale zvyklí na určitý komfort a chcete své rodině dopřát kromě dobrodružství i pohodlí. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz ho koupíte za speciální cenu 36 189 Kč.

Stan pro cyklisty jako dělaný

Stan LOAP TEXAS evo pro 2 osoby je určený pro cyklisty, turisty a nadšené kempaře. Vodní sloupec vnějšího pláště dosahuje hodnot 1000 mm, sloupec vnitřního stanu u dveří je 500 mm a sloupec podlážky činí 5000 mm. Stan má 2 ventilační otvory, 2 pláště, 1 apsidu, 2 pruty a 1 ložnici. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz.

Ideální stan pro cyklisty a motocyklisty

Multifunkční stan Spirit 300 od firmy Easy Camp pro tři osoby s prostornou předsíňkou je ideálním společníkem na cesty. Nejvýraznějším prvkem je prostorná předsíňka s integrovanou podlážkou, která je ideální pro cyklisty a motocyklisty. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz ho koupíte za speciální cenu 3102 Kč.

Ochránce před deštěm

stan, Malý dobrodruh
Prožijte krásné léto s kamarády pod stanem.Foto: www.4camping.cz

Rodinný stan Boston 600 od firmy Easy Camp až pro 6 osob je komfortním přístřeškem. Praktická tunelová konstrukce poskytuje dostatek prostoru i pro pohyb vzpřímené postavy. Pomocí přepážky lze z jedné velké ložnice vytvořit dvě pro větší soukromí nocležníků. Velký baldachýnový kšilt chrání stan před deštěm a větrem. Dvě velká panoramatická okna zajištují dostatek světla za každého počasí. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ho koupíte za 13 441 Kč.

Rodinný stan pro pohodlnou dovolenou

Stany řady AirBeam jsou revolucí mezi rodinnými stany. Nosné tyčky nahradily nafukovací tunely a tím se jejech stavba zkrátila jen na pár minut. Genesis 500 je základním modelem rodinných stanů AirBeam s velice oblíbenou konstrukcí pro rodiny s dětmi. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ho koupíte za 15 890 Kč.

Prostorný, ale skladný

Stan Husky Bizon 3 je výsledkem snahy o nalezení maximálně praktického stanu pro tři osoby. Klasická tříprutová konstrukce vytváří dostatek prostoru v předsíňce pro všechna možná zavazadla. S tímto typickým třísezónním stanem se můžete klidně vydat i na delší než víkendová dobrodružství. Dvouplášťový stan s durawrapovými pruty má průměr 7,9 a 8,5 mm, vnější stan je vyroben z 185T Polyesteru s vodním sloupcem pláště 3 000 mm/cm2, má podlepené švy, vnitřní stan je z prodyšného Nylonu 190T a síťové moskytiéry pro zajištění cirkulace vzduchu. Má dva vchody, součástí příslušenství je sada ocelových kolíků, opravárenský set a odkládací síťka na drobnosti. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz ho koupíte za speciální cenu 3460 Kč.

Více na www.vystavastanu.cz a www.4camping.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*