Tahle novinka vás rozhodně nadchne! Pokud jste totiž doposud jen toužili po levné dovolené, které nabízejí německé cestovky, ale odrazovalo vás cestování do míst odletu, nyní nemáte co řešit: CK Rudolf Reisen nyní létá i z Prahy –  do Thajska, Malajsie, Dominikánské republiky, na Srí Lanku a Maledivy!

Maledivy, Malý dobrodruh
Německé cestovky létají nově i z Prahy, např. s CK Rudolf Reisen se můžete nyní vydat na Medivy. Foto: www.rudolfreisen.cz

Až doposud se na zájezdy s německými cestovkami muselo odlétat z německých nebo rakouských letišť. Novinka cestovní kanceláře Rudolf Reisen teď zpřístupňuje tyto zájezdy dalším českým klientům.

Thajsko, Malajsie i Srí Lanka jsou dostupné z Prahy

Zájezdy od německých cestovních kanceláří jsou navíc levnější a poskytují luxusnější služby, jelikož německé CK běžně objednávají celá letadla a rezervují celé hotely a vyžadují vyšší kvalitu služeb.

CK Rudolf Reisen své klienty z Prahy přepravuje se společností Fly Emirates, a to především do destinací v Asii. S odletem přímo z Prahy si tak můžete objednat exotický zájezd například do Thajska, Malajsie, Dominikánské republiky nebo na Srí Lanku a Maledivy.

Čechy láká nižší cena

Ale pojďme na trochu statistik: ročně přes německé cestovky odhadem vycestuje asi 40 000 Čechů. Lákadlem je především nižší cena. „Němci patří k největším cestovatelům na světě a kanceláře tam spolu svádějí tuhý konkurenční boj. Díky své velikosti mají daleko snazší vyjednávací pozici u leteckých společností i hoteliérů a snadno dosáhnou nižších cen než jejich čeští kolegové,“ domnívá se Jana Švihová z Brna, která až dosud létala s německými cestovkami z Berlína, převážně do Indie.
Češi kupují hlavně exotické dovolené, u Evropy se cenový rozdíl až tak neprojeví. Často létají například na Kubu, Srí Lanku, Maledivy nebo do již zmíněné Dominikánské republiky. Devadesát procent prodaných zájezdů míří mimo Evropu a cca 70 procent zájezdů jsou ty do skutečné exotiky.

Maledivy, Malý dobrodruh
Větší konkurenční boj nutí německé cetovní kanceláře vybírat luxusnější hotely. Foto: www.rudolfreisen.cz

Větší výběr, luxusnější dovolená

Nejvýhodněji nakoupíte letenky a zájezdy do exotických zemí těsně před začátkem sezony a krátce po jejím skončení. Nejlevnější měsíce jsou duben až červen a říjen až listopad. Ceny naopak rostou o prázdninách a o Vánocích. U nabídek typu last minute sledujte nabídku zájezdů cca 2-3 týdny před plánovaným odjezdem. Snad ještě větší slevy než u zájezdů získáte u samotných letenek. Výhodou je i služba hlídání cen, kterou internetové portály nabízejí. Denně tak můžete dostávat do emailové schránky nabídky s cenami, které vás zajímají. Letenky i zájezdy jsou vždy seřazeny podle ceny, přednost nemají žádné aerolinky ani cestovky.
Někteří čeští zákazníci poukazují i na německou preciznost, díky níž jsou služby německých kanceláří často kvalitnější než těch českých. Nemělo by se vám tak stát, že přijedete na dovolenou a zjistíte, že je vámi objednaný hotel obsazený nebo že máte výhled do zdi místo na slibované moře. A teď už stačí jen usednout k monitoru počítače a pročítat nabídky…

Exotika nebo okružní plavba?

okružní plavby, Malý dobrodruh
CK Rudolf Reisen přichází na český trh nově i s velkou nabídku okružních plaveb. Foto: www.rudolfreisen.cz

Německé kanceláře konkurují i specialistům na okružní plavby. Například Rudolf Reisen nabízí plavby na moři i řekách po celém světě – od vod Dunaje, přes Norské pobřeží až po Karibik, Panamský průplav nebo Aljašku. Vybírat si můžete z 55 000 plaveb a více než 20 000 TOP nabídek s garancí nejlepší ceny.

PRAKTICKÉ INFORMACE: Předním prodejcem zájezdů německých CK je RUDOLF REISEN. Vaše dotazy zodpoví na zelené lince 800 100 567, více informací najdete na www.rudolfreisen.cz. A pozor: tato cestovní kancelář vám bez problémů sestaví i zájezd na míru!

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*