Kreativní sada, Malý dobrodruh
Kreativní sada. Foto: www.skibi.cz

Nenechte se mýlit, Vánoce jsou tu cobydup! A vybrat ten správný dárek pod stromeček dá někdy docela zabrat… Ušetřete si čas a nechte se inspirovat našimi tipy na netradiční dárky pro kluky i pro holčičky.

Sada pro malé kreativce: Kreativní sada Seedling Superhrdinova pláštěnka obsahuje pláštěnku, lepidlo, štětec, předtištěné papíry s různými motivy, filcové archy, barevné pastelky a glitterové lepidlo se třpytivými efekty. Prodává www.skibi.cz za 1 115 Kč.

Dinosauří boby: Lehké boby Sno Dino mají brzdy pro ovládání směru a rychlosti jízdy. Prodává www.skibi.cz za 390 Kč.

Povídačky u kasičky, Malý dobrodruh
Hra, která naučí u pobaví. Foto: www.povidacky.cz

Povídačky u kasičky: Povídačky u kasičky rozvíjejí finanční gramotnost dětí ve věku 6 až 11 let. Hra obsahuje 42 kartiček na karabině a naučí děti vše, co potřebují znát s prvním kapesným. Prolíná se zde nejen téma peněz a hospodaření s nimi, ale také povídání o důležitých hodnotách, které nelze za peníze koupit. Podporuje vzájemnou komunikaci a porozumění mezi rodiči a dětmi, rozvíjí pozornost, paměť, logické a matematické myšlení. Více na www.povidacky.cz.

Rostoucí lyžařská přilba: Dětská přilba POCito Skull má měkčí vnitřní prostor, který lépe absorbuje nárazy a systém úpravy velikosti, který umožňuje růst s dítětem. Pod povrchem helmy je umístěn lavinový záchranný systém. Helma má reflexní prvky a LED „blikačku“, která je dobře viditelná v mlze nebo při hustém sněžení. Prodává Ski a Bike Centrum Radotín za 4 190 Kč.

Lyže, Malý dobrodruh
Lyžování bude snadné. Foto: www.skibi.cz

Lyže pro rychlé a snadné učení: Lehké dětské lyže Elan Jett QT + vázání EL 4.5 nebo 7.5 mají velmi lehkou konstrukci a jsou snadno ovladatelné. Prodává www.skibi.cz za 4 800 Kč.

Kolo pro malé bikery: Dětské kolo Specialized Hotrock 24 21Speed int má odlehčený hliníkový rám, odpruženou přední vidlici a 21 rychlostí. Prodává Ski a Bike Centrum Radotín za 9 599 Kč.

Na svahu bezpečně: Dětský chránič páteře POCito VPD Spine je k vestě připevněn suchým zipem. Lze k němu pořídit i odnímatelný chránič krku a kostrče. Koupíte na www.skibi.cz za 2 490 Kč.

Lyžařské brýle, Malý dobrodruh
Brýle skvěle doplňují lyžařskou helmu POCito Skull. Foto: www.skibi.cz

Cool lyžařské brýle: Dětské lyžařské brýle POCito Iris mají výborné odvětrání, reflexní prvky a dvojitý zorník, který zabraňuje zamlžování. Prodává Ski a Bike Centrum Radotín za 2 190 Kč.

Vychytaná přilba: Cyklistická přilba Giro Raze má jednoduchý upínací systém, odolnou skořepinu, větrání, síťku proti hmyzu a bezpečnostní sponu na řemínkách. Prodává Ski a Bike Centrum Radotín za 1 019 Kč.

Liščí čepice: Zimní čepice Reima Kompis s motivem lišky má podšívku z hřejivého fleecu a větru odolné vsadky přes uši. Prodává www.skibi.cz za 699 Kč.

Pitný režim i na svahu: Dětská láhev Camelbak Eddy Kids má patentovaný ventil Big Bite Valve, kde se stisknutím tlačítka uvolní náustek a dítě se jednoduše může napít. Má obsah 0,4 l s využitím nejen pro cyklistiku, ale i pro další sportovní aktivity. Láhev je maximálně odolná proti rozbití, snadno se převáží i čistí. Prodává www.skibi.cz za 359 Kč v různých atraktivních motivech.

Batoh pro nejmladší bikery: Dětský cyklistický batoh s pitným vakem Camelbak Mini Mule v červené barvě s plamínky. Má rezervoár na půl litru, kapsy na nářadí, svačinku a lehkou větrovku. Zábavnou formou zajistíte, že dítě bude při sportovní aktivitě pravidelně pít. Prodává www.skibi.cz 1 199 Kč.

Více informací na www.skibi.cz a www.povidacky.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*