Rodinný pohádkový film, který se odehrává ve středověké Praze, byl v sobotu 20. října uveden na plátna českých kin. Nenechte si ujít 3D animovaný Kozí příběh se sýrem, který ocení hlavně děti, ale pobaví se u něj i dospělí.  

Kozí příběh, Malý dobrodruh
Animovaný film odehrávající se ve středověké Praze se objevil na plátnech českých kin. Foto: www.premierecinemas.cz

Na exkluzivní předpremiéru nové české 3D animované pohádky Kozí příběh se sýrem se mohli těšit malí i velcí návštěvníci kinosálu PREMIERE CINEMAS v OC Park Hostivař. Nejmodernější multikino v Praze uvedlo pohádku v sobotu 20. října v 16 hodin v rámci Dětského pohádkového odpoledne.

Připravený program pro děti

„Děti v kinosále uvítala moderátorka Světlana Nálepková a čekala je bohatá tombola o filmové ceny a balíčky s dětskou kosmetikou. Jako novinku přichystalo multikino pro své malé návštěvníky oblíbený karamelový popcorn,“ říká Karolína Pleštilová, marketingová manažerka OC Park Hostivař. Po promítání byly ve foyer multikina připraveny soutěže a zábavné hry pro děti, malování na obličej, malování obrázků z filmu nebo focení s Kozou – maskotem filmu. Rodiče si odpoledne zpříjemnili kávou zdarma.

Čím je multikino PREMIERE CINEMAS výjimečné?

Nejnovější pražské multikino PREMIERE CINEMAS v  obchodním centru Park Hostivař je vybaveno nejmodernější projekční a zvukovou technikou, novými pohodlnými sedadly a obřími plátny. Milovníky nejnovějších projekčních technologií jistě zaujmou projektory SONY 4K, zvukový systém podle nejnovějších trendů a celkem čtyři 3D projekční systémy. PREMIERE CINEMAS Park Hostivař je prvním multikinem v České republice s  projekčním vybavením v rozlišení 4K, které nabízí 4x kvalitnější obraz než běžná multikina.  PREMIERE CINEMAS provozuje společnost Premiere Cinemas Czech, kterou založil David Horáček, který dříve vedl největší a nejúspěšnější českou síť multikin Palace Cinemas.

Více informací na www.premierecinemas.cz

 

One Comment

  1. Anonym says:

    tahle pohadka suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuprovaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*