Patříte-li mezi rodiče, kteří touží po tom, aby jejich dítě ovládalo angličtinu, pak vás potěší interaktivní kniha-„Obrázkový slovníček – Angličtina pro děti“, která umožní vzdělávat vašeho potomka již v útlém věku a hlavně zábavnou formou. Hlavní předností knihy je její ozvučení, protože jednotlivé výrazy pomalu a srozumitelně namluvil rodilý mluvčí britskou angličtinou.

Obrázkový slovník, Malý dobrodruh
Velkou předností titulu je ozvučení, jednotlivé výrazy pomalu a srozumitelně namluvil rodilý mluvčí britskou angličtinou. Foto: www.fragment.cz

První interaktivní kniha vznikla ve spolupráci Nakladatelství Fragment s vývojářskou společností Anyware Studios. Titul je určený pro applovská zařízená iPhone a iPad a obsahuje přes 1111 výrazů ke všem písmenům v abecedě.

Předlohou pro zpracování interaktivní knihy byla stejnojmenná tištěná kniha. Jednotlivá slova jsou namluvena srozumitelně a v pomalejším tempu britskou angličtinou rodilým mluvčím. Každý výraz je doplněný obrázkem pro názornost a snadnější porozumění.

Interaktivní kniha je k dostání za pouhých 2,39 eur na: http://itunes.apple.com/cz/app/anglictina-pro-deti-obrazkovy/id545255994?mt=8

Ukázku aplikace si můžete prohlédnout bezplatně – první dvě písmena A a B jsou k dispozici zdarma.

Něco málo o Nakladatelství Fragment

Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler – Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 130 mil. Kč. Od svého vzniku vydalo více než 2 000 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 20 mil. kusů výtisků. V roce 2011 Nakladatelství Fragment vydalo 179 knižních novinek a podobně tomu bude i v letošním roce. Nakladatelství Fragment se daří s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy. Do konce roku 2011 bylo uskutečněno celkem 437 prodejů původních projektů do zahraničí. V roce 2005 byla založena pobočka Vydavateľstvo Fragment, s.r.o., se sídlem v Bratislavě. V roce 2011 představil stále rostoucí slovenský Fragment 119 knižních novinek.

Více informací o tištěném titulu Obrázkový slovníček – Angličtina pro děti naleznete na www.fragment.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*