Děti budou mít z dobrodružných výprav do přírody ještě větší potěšení a hezčí zážitky, dopřejete-li jim správnou turistickou výbavu. Vy sami zase získáte klid a jistotu, že zůstanou v suchu a teple, i když počasí ukáže svou méně příznivou tvář.

Dětský spacák Outwell Batboy Sleeping Bag
Dětský spacák Outwell Batboy Sleeping Bag. Foto: www.4camping.cz

Samonafukovací karimatka

Karimatka Yate Extrem Lite KT je z pevného a přitom lehkého materiálu a hodí se i do náročných podmínek. Zajišťuje izolaci a pohodlí pod citlivými partiemi těla – od ramen po boky. Povrch karimatky Yate Microbrushed omezuje tření, takže spacák po ní neklouže. Navíc je velmi skladná a snadno se přepravuje. Koupíte na www.4camping.cz za doporučenou cenu 1 125 Kč.

Turistický batoh pro děti Mammut First Trion.
Turistický batoh pro děti Mammut First Trion. Foto: www.4camping.cz.

S Mammutem na cesty

Turistický batoh pro děti ve věku 7-9 let Mammut First Trion 12 l je ideální společník na průzkumné cesty do přírody. Batoh má kvalitní zádový systém, polstrovaný bederní pás s kapsičkou, hrudní pás, dvě síťované kapsy, dva úchyty na trekové hole, reflexní švy pro lepší viditelnost, štítek na jméno a adresu a nechybí ani stylový potisk s motivem mamutů. Navíc je plně kompatibilní s hydrovaky. Koupíte na www.4camping.cz za doporučenou cenu 1 305 Kč (cena se může změnit, sledujte ji zde: https://www.4camping.cz/p/detsky-batoh-mammut-first-trion-18-l/).

Dětské skládací kempinkové křeslo Bo-Camp
Dětské skládací kempinkové křeslo Bo-Camp. Foto: www.4camping.cz

Posezení s opičkou

Dětské skládací kempinkové křeslo Bo-Camp je určeno nejmladším příznivcům kempování a široké využití najde i doma na zahradě nebo u vody. Má robustní ocelovou konstrukci se stabilizačními prvky a zámkem proti nechtěnému složení, tak aby bylo pro nejmladší generaci kempařů bezpečné. Koupíte na www.4camping.cz za doporučenou cenu 399 Kč (cena se může změnit, sledujte ji zde: https://www.4camping.cz/p/detske-kempingove-kreslo-bo-camp-opice/).

Hrátky s dinosaurem

Dětské pončo Dinosaur LittleLife Poncho Towel Dinosaur je vyrobeno z rychleschnoucího materiálu, který absorbuje osminásobek své hmotnosti a velice rychle zase uschne. Zároveň bude vaši ratolest chránit před UV zářením díky ochraně 50 UPF+. Koupíte na www.4camping.cz za doporučenou cenu 763 Kč (cena se může změnit, sledujte ji zde: https://www.4camping.cz/p/detske-ponco-vcelka-littlelife-poncho-towel-bee/).

Dětské pončo Dinosaur LittleLife Poncho Towel Dinosaur
Dětské pončo Dinosaur LittleLife Poncho Towel Dinosaur. Foto: www.4camping.cz

Spaní pod hvězdami

Dětský spacák Outwell Batboy Sleeping Bag zajistí maximální teplo a pohodlí pro vaše děti při spaní uvnitř i venku. Spacák má ochrannou kapuci, zateplený límec okolo ramen, velkou kapsu na zip uloženou na přední straně a extra prostor pro další úložiště je v kapse přenosné tašky, do které lze spacák snadno a pohodlně sbalit. Koupíte na www.4camping.cz za doporučenou cenu 1 151 Kč (cena se může změnit, sledujte ji zde: https://www.4camping.cz/p/spacak-outwell-batboy/).

Veselá láhev

Láhve Nalgene Grip 'n Gulp
Láhve Nalgene Grip ‚n Gulp. Foto: www.4camping.cz

Láhve Nalgene Grip ‚n Gulp™ jsou určeny nejmenším dětem, jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a navíc natolik odolné, že vydrží i vyhození z jedoucího auta… Super těsný uzávěr zaručí, že žádná tekutina ani pach neutečou. Koupíte na www.4camping.cz za doporučenou cenu 171 Kč (cena se může změnit, sledujte ji zde: https://www.4camping.cz/p/lahev-nalgene-grip-n-gulp/).

 

Kde se vybavit do přírody:

Veškeré vybavení do přírody od stanů, přes oblečení, spacáky, karimatky, obuv, batohy, kempinkový nábytek až po nejrůznější doplňky, jako jsou věci na vaření či čelovky nabízí e-shop 4camping.cz. Pokud si chcete věci vyzkoušet na vlastní kůži, vydejte se na Výstavu stanů a vybavení do přírody, která se koná od 1. června do 13. srpna v areálu PVA EXPO Praha Letňany. Najdete zde největší výběr turistického a outdoorového zboží na českém trhu: na ploše 10 500 m² (!) se představí více než 150 outdoorových značek a vstup je zdarma!

Více na www.4camping.cz a www.vystavastanu.cz

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*