Houbařský nůž, Malý dobrodruh
Ideální nůž na houby. Foto: www.4camping.cz

Houbařský nůž, ohřívač rukou, trekové hole, pláštěnka, čelovka, termoska, křesadlo či „kápézetka“…, hodí se na houby, procházky do lesa i na poslední podzimní výpravu. Anebo už naopak zvažujete netradiční vánoční dárky? Nechte se inspirovat našimi tipy, které zahřejí, posvítí a pobyt v přírodě prostě maximálně zpříjemní.

Jedinečný houbařský nůž

Opinel je vyrobený z kvalitního bukového dřeva a nerezové oceli, praktické tvarování čepele a štěteček na čištění jej činí skvělým pomocníkem při vycházkách a sběru hub. Hrana čepele je určena k čištění kloboučků hub. Díky použité oceli je mnohem odolnější vůči vlivům počasí, nečistotám a především korozi. Nerezová ocel si udržuje pevné ostří a není nutné ji příliš často brousit. Na www.4camping.cz ho koupíte za 563 Kč.

Ohřívač rukou, Malý dobrodruh
Biologický a netoxický ohřívač rukou. Foto: www.4camping.cz

Ekologický ohřívač rukou 

Jednorázový ohřívač rukou Acron handwarmer vydrží až 8 hodin. Je biologický, netoxický, po vytažení z neprodyšného obalu se spustí oxidační proces, díky kterému výrobek vyvíjí teplo. Koupíte na www.4camping.cz za 62 Kč.

Pláštěnka nejen na houby

Lehká pláštěnka typu pončo od firmy Easy Camp Poncho vám v batohu zabere velmi málo místa, snadno se používá a je vhodná na všechny typy postavy. Velikost balení 13 ×10 cm, váha 40 g. Na www.4camping.cz ji koupíte za 34 Kč.

Trekingové hole pro každého

Trekkingové hole Leki Eagle se hodí pro intenzivní cestovatele i trekaře. Trojdílné, teleskopické, plynule nastavitelné hliníkové hole z velmi tuhého, tvrzeného hliníku jsou vybaveny Positive Angle safety madly s bezpečnostními LSS poutky a vnitřním aretačním systémem Leki Classic pro nastavení zvolené délky (65 – 145 cm), hmotnost: 532g/pár. Jsou kvalitní a přitom za rozumnou cenu. Na www.4camping.cz je koupíte za 949 Kč.

Multifunkční nůž

Univerzální velmi lehký (váží pouhých 198 g) nůž Leatherman Wingman obsahuje 14 nástrojů nůž a skvěle se hodí na houby, pro turistiku, cyklistiku, rybáře, skauty i kutily. Prodává www.4camping.cz za 999 Kč.

Čelovka, Malý dobrodruh
Čelovkou si posvítíte kdekoliv. Foto: www.4camping.cz

Praktická čelovka

Čelová svítilna TIKKA+ má osvětlení blízkého okolí, světlo pro cestování, posilovač pro dočasné zvýšení maximálního výkonu, červené světlo a režim blikání pro signalizaci polohy. Koupíte na www.4camping.cz za 477 Kč.

Superizolační termoska

Nerezová termoska Colemann dokonale těsní a díky špičkovému izolačnímu výkonu a současně nerozbitnosti je nepostradatelnou součástí výbavy při jakýchkoliv zimních či letních venkovních aktivitách. Víčko slouží jako praktický šálek. Koupíte na www.4camping.cz za 359 Kč.

Krabička poslední záchrany

Yate KPZ – vše nutné v jedné malé plastové krabičce, která je odolná proti vlhkosti a obsahuje 13 věcí nezbytných pro přežití: zápalky, obvaz, náplast, nůž, tužku, papír, metrový provázek, nit, jehlu, dva zavírací špendlíky, tři gumičky, dva knoflíky, píšťalku, dvě tablety tuhého lihu a stahovací pásky. Prodává www.4camping.cz za 300 Kč.

Křesadlo, Malý dobrodruh
Rozdělat oheň bude snadné. Foto: www.4camping.cz

Kompaktní křesadlo

Křesadlo Pinguin Firestarter Box je z magneziové sliziny a spolehlivě zapálí oheň za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Prodává www.4camping.cz za 236 Kč.

Více informací na www.4camping.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*