Ne vždy je vybavení do přírody nudné, šedé a nepotřebné. Podívejte se na ty nejlepší vychytávky, které vám letos rozhodně nesmí chybět.

Křesadlo Pinguin Firestarter

Křesadlo , Malý dobrodruh
Jak si rozdělat oheň stylově?Foto: www.4camping.cz

Křesadlo z magneziové slitiny a s jiskrou o teplotě 3 000 °C zaručeně zapálí oheň za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Jeho životnost je 5 000 až 12 000 škrtnutí. Ke koupi na www.4camping.cz za 254 Kč.

Vařič Pinguin Aura

Tento přenosný outdoorový vařič je zcela výjimečný tím, že je kombinovaný s hrncem. Integrovaný tepelný výměník a závětří maximalizuje efektivitu přenosu tepla, šetří plyn a účinně chrání plamen vařiče před větrem. Oceníte také vestavěný piezo zapalovač a to, že s využitím příslušenství může být systém zavěšen a je tak použitelný i tam, kde jej nelze postavit na rovný podklad. Prodává www.4camping.cz za 1 537 Kč.

Rolnička na medvědy Coghlans

Rolnička, Malý dobrodruh
Pozor na medvědy! Foto: www.4camping.cz

Rolničku odpuzující medvědy (bear bell) lze snadno připnout na oblečení či k výstroji díky poutku se suchým zipem Velcro®. Spoustu zábavy si s ní užijete v lese i bez medvědů. Prodává ji www.4camping.cz za 108 Kč.

Zvíře pod hlavou

cestovatelský polštář, Malý dobrodruh
Spěte sladce. Foto: www.4camping.cz

Potěšte nejmenší cestovatele a přibalte jim na výpravy dětský cestovní podhlavník Acronc. Je

roztomilý, měkký, plněný polyesterovými kuličkami a vybírat můžete z designu žirafa, tučňák nebo beruška. Využijete ho v krosně i autě. Ke koupi je na www.4camping.cz za 299 Kč.

Video, jak vybrat přenosný vařič, najdete zde: http://www.4camping.cz/p/varic-pinguin-aura/

Více na: www.4camping.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*