V obchodech se setkáváme s mnoha značkami, které nám nabízejí produkty, které by měly být šetrné k naší pokožce. Jak si ale vybrat opravdu ten správný přípravek a nenaletět na reklamy, které nám lžou? Crabtree & Evelyn přišel s novou řadou zvanou Goatmilk, která nejenom hydratuje, ale i vyživuje vaši pleť.

Goatmilk, Malý dobrodruh
Postarejte se o to, aby vaše pokožka v zimě nestrádala. Foto: www.crabtree-evelyn.cz

Stejně tak uklidňující, jako je váš oblíbený kašmírový svetr za chladných zimních nocí, bude pro vaši pokožku nová řada Crabtree & Evelyn Goatmilk. Péče o pleť s tak výrazně uklidňujícím účinkem, že už nikdy nebude chtít nic jiného. Tato nová péče přináší skutečné výsledky. Díky speciální formuli z čistě přírodních ingrediencí ve špičkové kvalitě, poskytuje pleti ochranu, hydrataci a výživu.

Alpské květiny a byliny

Mléko obsahuje důležité vitamíny a minerály potřebné pro správné fungování organismu, to jistě všichni víme, ale věděli jste, že mléko také umí kouzlit s vaší pokožkou? Dokáže jí totiž zklidnit a udržet v ní vlhkost, díky čemuž bude nepřekonatelně jemná, hladká a dokonale vyživená po dlouhou dobu. Nová kosmetická řada od Crabtree & Evelyn obsahuje množství aminokyselin, které se přirozeně vyskytují v mléčných bílkovinách a jsou snadno absorbovány do pokožky. Řada navíc obsahuje uklidňující směs z alpských květin a bylin, které udělají dobře i citlivé pleti, jež po použití kosmetiky Goatmilk krásně a svěže voní a zůstává jemná, vyživená a perfektně ošetřená.

Více informací na www.crabtree-evelyn.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*