plavání s dětmi, Malý dobrodruh
Den plný zábavy je dobrý způsob, jak své děti ocenit. Foto: www.juklik.cz

Dárek za vysvědčení by měl dětem udělat radost. Vezměte je 8. února do Baby Clubu Juklík na volné hodiny plavání. Děti si užijí vodní radovánky, vydovádí se a také se něčemu novému přiučí. Tak nemeškejte, zabalte si plavky a hurá do vody!

Pro všechny děti a jejich trpělivé rodiče připravili v Juklíku od 15 do 18 hodin volné hodinové plavání – kdo se prokáže samými jedničkami, ten s rodiči i sourozenci plave zdarma! Na neorganizované lekci vám budou k dispozici všechny hračky a pomůcky, které se používají při pravidelné výuce. Po koupání si mohou odpočinout v prostorné a dobře vybavené herně, zatímco vy si vychutnáte dobrou kávu. Před plaváním nebo po plavání můžete své sportovní odpoledne zpestřit cvičením v Monkey’s Gym.

Od 15 do 18 hodin tady otevře své dveře totiž také speciální tělocvična pro děti Monkey’s Gym a děti si budou moct s vaší asistencí  vyzkoušet spoustu zábavného cvičícího nářadí. Prostor je ušit zcela na míru dětem a cvičí a baví se v ní jen ty, dospělým není určena, ale líbit se určitě bude i rodičům. Kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, zábavné barevné a měkké cvičební prvky nebo horolezecká stěna byly navrženy speciálně pro malé sportovce. Celé prostředí je pozitivní a nesoutěživé, aby děti pohyb bavil.

Více na www.juklik.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*