Odpoutat děti od obrazovek televizí, tabletů a dalších monitorů je stále obtížnější. Mohlo by se vám to ale podařit s razítky, jejichž hlavními motivy jsou hrdinové z jejich oblíbených pohádek, jako je Ledové království, Lví hlídka, Auta, Odvážná Vaiana nebo nepřeberné množství příběhů s princeznami.

Pohádková razítka Ledové království.
Pohádková razítka Ledové království. Foto: www.aladine.cz

Odborníci se shodují, že dnešní děti málo zaměstnávají ruce, proto se jejich motorické schopnosti zhoršují. Jednou ze zajímavých možností, jak podpořit grafomotoriku, rozvíjet myšlení a kreativitu u dětí, je překvapivě třeba razítkování.

„Velmi populární jsou mezi dětmi v poslední době příběhová razítka. Už první obtisky inspirují děti k tomu, aby rozehrály na papíře svůj příběh. Natištěné obrázky si pak děti ochotně vybarvují a přimalovávají k nim další motivy. Razítka jim zkrátka dají ten správný impuls, který vyvolává chuť po tvoření a popustí uzdu jejich fantazie. Navíc přispívají k rozvoji zručnosti a kreativity,“ říká Martina Linková z kreativních dílen a art-shopu www.aladine.cz

Ledové království

Princezny Anna, Elsa i veselý sněhulák Olaf čekají na děti v kreativní sadě Aladine ledové království, kterou tvoří gumová razítka na pěnové hmotě a inkoustový polštářek. Vše je jednoduše vypratelné a obrázky jsou dost velké, takže je pro děti pohodlné je vybarvit, vystřihnout a dále s nimi tvořit. Koupíte je na www.aladine.cz za 350 Kč.

Pohádková razítka Lví hlídka
Pohádková razítka Lví hlídka

Lví hlídka

Statečný lvíček Kion a jeho přátelé dětem ožijí na papíře díky kreativnímu kufříku plnému gumových razítek na pěnové hmotě a inkoustovému polštářku, s nimiž rozehrají své příběhy. Koupíte je na www.aladine.cz za 350 Kč.

Pohádková razítka Auta
Pohádková razítka Auta. Foto: www.aladine.cz

Auta

Všechny kluky nadchne příběh závodního auta Bleska McQueen, které můžou sami připravit na velkolepý šampionát. Razítka na pěnové hmotě s inkoustovým polštářkem jsou uložena v kufříku a dají se jednoduše umýt. Koupíte je na www.aladine.cz za 350 Kč.

Pohádková razítka Disney princezny
Pohádková razítka Disney princezny. Foto: www.aladine.cz

Disney princezny

Popelka, Ariel, Locika, Sněhurka, Bela a Tiana, to jsou oblíbené kamarádky všech holčiček. A co teprve, když si mohou vymýšlet příběhy, kde v jednom zámku žijí všechny tyto princezny? Umožní jim to sada razítek s polštářkem v praktickém kufříku. Koupíte je na www.aladine.cz za 350 Kč.

Pohádková razítka Odvážná Vaiana.
Pohádková razítka Odvážná Vaiana. Foto: www.aladine.cz

Odvážná Vaiana

Do nekonečných vod Tichého oceánu se vaše děti vydají s odvážnou princeznou Vaianou a spolu s ní se stanou zkušenými mořeplavci, aby zachránili její lid. Na cestě potkají mořská monstra i spoustu přátel. Pěnová razítka s polštářkem je vtáhnou rychle do hry. Koupíte je na www.aladine.cz za 350 Kč.

Vice na www.aladine.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*