EasyJet nabízí svým zákazníkům jedinečnou možnost prožít konec prázdnin v londýnské čtvrti Notting Hill na pouličních oslavách, které se zde v srpnu každoročně konají. Po karnevalu v Riu de Janeiru se tak jedná o druhý největší karneval na světě. Letenky do Londýna nyní sežene již od 1 829 korun!

Foto: www.dreamstime.com

Statisíce lidí každoročně zaplní ulice londýnské čtvrti Notting Hill. Letos se tak stane ve dnech 28. až 29. srpna. Karneval vznikl již v roce 1964 jako událost afro-karibské komunity k oslavě svých vlastních kultur a tradic. Po celou dobu konání karnevalu je kladen důraz zejména na latinsko-americkou hudbu, tanec a originalitu masek či kostýmů. Hlavní program karnevalu je naplánován na pondělí, kdy se uskuteční i hlavní průvod, kterému budou dominovat ty nejlepší pestrobarevné kostýmy a taneční kreace.

„Je úžasné, že se každoročně v londýnském Notting Hillu tento karneval uskutečňuje a jeho tradice je rok od roku silnější. Češi tak mají jedinečnou možnost poznat kulturu a atmosféru Latinské Ameriky přímo na vlastní kůži. S námi stačí jen nasednout na letadlo a za dvě hodinky můžete tančit uprostřed karnevalového průvodů a nechat se strhnout latinsko-americkými rytmy. Do Londýna nabízí easyJet letenky již od 1 829 Kč, “ říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.

Karneval v Notting Hillu je také známý svou specifickou vůní jídel, která se  v průběhu karnevalu připravují. Na své si tak přijdou i gurmáni a labužníci, neboť se zde skloubí exotická vůně tradičních jídel z Karibiku.

Více se o levných letenkách s easyJet do Londýna můžete dozvědět na www.easyJet.com nebo na Facebooku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*