Topidlo, Malý dobrodruh
Posezení venku může být příjemné i na podzim a v zimě. Foto: www.4camping.cz

Podzim a zima jsou rozhodně příjemná roční období – když si je tedy zpříjemníte a vybavíte se těmi pravými pomocníky, které nepřízeň počasí jen tak neudolá.

Na terasu i balkon v teple

Výkonné, ale přitom malé stolní zahradní topidlo Etna v lakovaném provedení poskytne příjemné teplo až na 3 metry v průměru. Topidlo obsahuje regulátor tlaku a hadici určenou pro použití 10 kg tlakové láhve. Je vybaveno pojistným ventilem, který v případě pádu uzavře přívod plynu. Koupíte ho na www.4camping.cz za 2 228 Kč.

Osvěží i zahřeje

Hrníček Primus umožňuje uchovávat vaše nápoje buď teplé, nebo naopak studené. Silikonové těsnění brání rozlití nápoje. Pouze jednoduchým kliknutím otevřete nebo uzavřete hrneček. Jeho rozměry jsou vhodné pro držáky nápojů v autech. Koupíte ho na www.4camping.cz za 575 Kč.

kamna Mewa, Malý dobrodruh
Kamna lze využít na chatě či chalupě. Foto: www.4camping.cz

Na chatu i na chalupu 

Infračervená kamna Meva Relax s piezozapalováním obsahují hlídač spalin a termopojistku. Balení obsahuje i regulátor tlaku a hadici, výkon topidla je 4,2 kW, hmotnost 14 kg, spotřeba 310 g/hod., rozměry 410 x 440 x 700 mm. Koupíte ho na www.4camping.cz za 2 008 Kč.

Ekologický ohřívač rukou i nohou

Jednorázový ohřívač rukou Acron handwarmer vydrží až 8 hodin. Je biologický, netoxický, po vytažením z neprodyšného obalu se spustí oxidační proces, díky kterému výrobek vyvíjí teplo. Koupíte ho na www.4camping.cz za 62 Kč, ohřívač nohou Acron toewarmer vydrží 6 hodin a pořídíte ho za 49 Kč.

Superizolační nerezová termoska

Colemann dokonale těsní a díky špičkovému izolačnímu výkonu a současně nerozbitnosti je nepostradatelnou součástí výbavy při jakýchkoliv zimních či letních venkovních aktivitách. Víčko slouží jako praktický šálek. Koupíte na www.4camping.cz za 359 Kč.

topidlo pyramida, Malý dobrodruh
Díky venkovnímu topidlu lze posedět na terase či zahradě i v chladných dnech. Foto: www.4camping.cz

Designové topidlo

Zahradní topidlo Pyramida na propan-butan v černém provedení poskytuje dostatek tepla i příjemné dekorativní osvětlení. Je vhodné pro vytvoření příjemného prostředí či atmosféry na vaší terase. Ideální pro soukromé ale i komerční využití. Součástí vybavení je plynová regulace výkonu, piezozapalování, pádová pojistka a kolečka pro snadný transport. Výkon 5 – 13 kW, rozměry 2 270 × 730 × 730 mm, hmotnost 30 kg, spotřeba 360 – 945 g/hod. Koupíte ho na www.4camping.cz za 6 400 Kč.

Dámský funkční set

Craft Extreme Concept v černé barvě obsahuje triko s dlouhým rukávem a dlouhé spodky. Vnitřní strana s CoolMax Extreme Hexachannel pleteninou zajišťuje maximální odvod potu, vnější strana s použitím vlákna Thermolite udržuje optimální teplotu, technologie Moving Wing umožňuje volnost pohybu v oblasti lopatek a ramen. Střih je ergonomický s plochými švy. Prodává www.lyze-radotin.cz za 1 533 Kč.

Funkční triko, Malý dobrodruh
I děti se potřebují zahřát. Foto: www.reima.com

 

Dětské funkční triko 

Reima Raisu je vyrobeno z rychleschnoucího a příjemného materiálu Play Jersey. Bavlněný povrch je krásně měkký, rubová strana zase výborně odvádí pot od pokožky. Elastan zajistí pohodlí a svobodu pohybu při všech hrách. Patentky na ramenou usnadňují oblékání. Funkční první vrstva je základem správného oblékání! Koupíte na www.skibi.cz za 570 Kč.

Teplo na kolečkách

Topidlo Etna je venkovním propan-butanovým topidlem v bíle lakovaném provedení. Je vybaveno kolečky pro snadné přemisťování a dodává se včetně regulátoru tlaku a hadice. Topidla jsou navíc vybavena praktickým pojistným ventilem, který při pádu uzavře přívod plynu. Výkon 13 kW, hmotnost 22,8 kg, spotřeba 870 g/hod., rozměry 2 200 × 800 mm. Koupíte ho na www.4camping.cz za 3 735 Kč.

 

Více na  www.4camping.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*