Čtyřhvězdičkový Relax- & Wanderhotel Poppengut nabízí pravé přírodní požitky

Zážitek, na který se nezapomíná: pozorování přírody v horské krajině Národního parku Kalkalpen

Fascinující přírodní scenerie, majestátní horské kulisy – to je kouzelná horská krajina údolí Stodertal v Národním parku Kalkalpen v Horním Rakousku, která je jako stvořená pro nezapomenutelnou dovolenou. Uprostřed kvetoucích letních luk a mohutných horských hřbetů nabízí  čtyřhvězdičkový Relax- & Wanderhotel Poppengut ve středisku Hinterstoder pravé přírodní zážitky a skvělý odpočinek.

Jen 180 kilometrů od Českých Budějovic

Horské léto v údolí Stodertal je jako stvořené pro milovníky horské turistiky. Tento přírodní ráj se nachází jihozápadně od Lince, kolem 300 kilometrů od Prahy. Příroda se tu prezentuje v neuvěřitelné rozmanitosti: dechberoucí horské vrcholy pohoří Totes Gebirge, strmé svahy, šťavnaté louky a pastviny, kouzelný svět Národního parku Kalkalpen – zkrátka zajímavá destinace pro každého, kdo hledá  sportovní vyžití, krásnou alpskou přírodu a relax.

„Příroda je náš partner“ – tak zní motto hotelu Poppengut Majitel hotelu Herbert Kniewasser sám rád vezme ruksak na záda a doprovází hosty na kouzelných výletech horskou přírodou Národního parku Kalkalpen a seznamuje je s krásami zdejší flóry a fauny.

Čtyřhvězdičkový Relax- & Wanderhotel Poppengut

 

4hvězdičkový Relax- & Wanderhotel Poppengut v Národním parku Kalkalpen

Ve svém rodinném hotelu nabízejí manželé Andrea a Herbert Kniewasser 47 velkoryse koncipovaných pokojů a suit. Wellness areál v příjemné klidné zahradě s venkovním i vnitřním bazénem a světem saun má na programu celou řadu masáží a procedur včetně kosmetických ošetření. Rakouský Relax-guide, který pravidelně testuje kvalitu hotelů, ohodnotil wellness nabídku jednou lilií a turistický program získal 4 horské křišťály, které uděluje sdružení „Wanderhotels best alpine“.  Vynikající kuchyně pro gurmety uspokojí i ty nejnáročnější.

 

 

 

Golfové hřiště a lanové centrum

V bezprostřední blízkosti se nachází 18jamkové hřiště Windischgarsten s kouzelným výhledem na okolní dvoutisícovky. Oblíbená je rovněž letní sáňkařská dráha a lanové centrum.

Pyhrn-Priel AktivCard – více dovolené za méně peněz

Prázdninová karta Pyhrn-Priel AktivCard umožňuje navštívit zdarma nejen koupaliště a muzea, ale i řadu dalších míst během vašich výletů, kromě toho jsou v ní zahrnuty veškeré jízdy lanovkami.

 

 

Speciální nabídky

Turistické & požitkové týdny – „Horské léto pur“

 

7 noclehů / 8 dní se skvělou stravou (snídaňový bufet, odpolední koláče & občerstvení, večer menu pro gourmety o 6 chodech)

• organizované zážitkové túry

• Pyhrn-Priel-AktivCard (bezplatné používání lanovek a jiné slevy)

• Relax ve wellness areálu

od € 420,– za osobu

Snové relaxační dny pro dva v nové suitě plné pohody

3 noci / 4 dny – se skvělou stravou (snídaňový bufet, odpolední koláče & občerstvení, večer menu pro gourmety o 6 chodech)

• sekt na pokoji na uvítanou  

• 1x uvolňující pomerančová lázeň pro dámu

• 1x částečná masáž pro pána
• Pyhrn-Priel AktivCard (bezplatné používání lanovek a jiné slevy)
od € 310,– za osobu

 

Informace a rezervace:

4hvězdičkový Relax- & Wanderhotel Poppengut

Mitterstoder 20

A-4573 Hinterstoder (Rakousko)

Telefon: 0043 (0) 7564 /52 68

www.poppengut.at

info@poppengut.at

 

Natascha Kames

Fotocredits: Hotel Poppengut

Comments are closed.