Popisovace Kores, Malý dobrodruh
Popiště si své věci. Foto: Archiv KORES

Také se u vás doma setkáváte s neustálými dohady o tom, co je čí? Stalo se vám, že se vaše dítě vrátilo ze školy s bundou někoho jiného? Ujídá vám někdo z ledničky vaše jídlo? Učiňte těmto věcem přítrž! Popište si svůj majetek odolnými popisovači Kores.

Permanentní popisovač Kores

Permanentní popisovač je vysoké kvality a rychle zasychá. Vydrží až 10 dní bez víčka. Píše na všechny typy povrchů, včetně CD a DVD. Popisovač Korej se dostupný ve 4 barvách – černá, modrá, zelená a červená. K dostání je i kulatý nebo seříznutý hrot.

Cena: 54 Kč za 4 ks

Popisovace Kores, Malý dobrodruh
Popisovače Kores můžete užívat na všechny typy povrchů. Foto: Archiv KORES

Permanentní popisovač Kores, tenký hrot „M“

Hrot s plynulým tokem inkoustu pro souvislé a pohodlné psaní. Rychle zasychá a vydrží bez víčka až několik dní. Píše na všechny typy povrchů, včetně CD a DVD. Popisovače jsou dostupné ve 4 barvách – černá, modrá, zelená a červená a jsou rovněž dostupné v šířce stopy „M“ a mají vláknovitý hrot.

Cena: 54 Kč za 4 ks

Kores

Společnost Kores je tradiční rodinný podnik vyrábějící kancelářské a papírenské produkty. Je na trhu od roku 1887 a dnes nabízí více než 1000 produktů v 8 produktových kategoriích. Výrobky jsou prodávány pod obchodní značkou Kores ve 24 jazycích a více než 70 zemích světa. V roce 1993 byla založena obchodní společnost Kores Praha a v současnosti má roční obrat přes 120 mil. Kč. Hospodářské výsledky roku 2009 ukazují, že značka Kores je v České republice dobře zavedena a přes všeobecný ekonomický pokles zaznamenává mírný nárůst obratu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*