Jste nadšení lyžaři? Chystáte se letos na hory? Teď máte jedinečnou možnost doplnit svoji lyžařskou výbavu o brýle značky Oakley, které byly vyrobeny pro závodníka Aksel Lund Svindala. Stačí jenom správně odpovědět na otázku a brýle jsou vaše.  

Soutěž o brýle Oakley, Malý dobrodruh
Využijte své znalosti a vyhrajte značkové brýle Oakley. Foto: www.skiservis.cz

Značka Oakley patří k předním výrobcům sportovních a lyžařských brýlí. Byla založena už v roce 1975 Jimem Jannardem, který dodnes razí heslo: „Všechno na světě může být uděláno lépe, jde jen o to kdy a kým,“.

Firma za dobu své historie přinesla spoustu inovací a unikátních produktů. Za všechny lze jmenovat sportovní O Frame brýle s cylindrickým zakřivením čoček, které poskytovaly ostrý obraz a umožňovaly široké periferní vidění. Následovaly sluneční brýle Eyeshades, které proslavil mimo jiné trojnásobný vítěz Tour de France Greg LeMond.

Dnes je značka Oakley symbolem výjimečnosti a výkonu bez kompromisů a drží zhruba 600 různých patentů nejenom v oblasti sportovních brýlí. Sponzoruje množství sportovců jako jsou snowboardisté Shaun White, Terje Haakonsen nebo nejlepší současná lyžařka Lindsey Vonnová.

Kdo je Aksel Lund Svindal?

Aksel Lund Svindal je dvojnásobným celkovým vítězem Světového poháru, čtyřnásobným mistrem světa a olympijským vítězem v alpském lyžování a právě jeho promodel brýlí Oakley můžete v soutěži vyhrát.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku na stránce: soutěž o lyžařské brýle Oakley.

Soutěž pořádá specialista na lyžování společnost Ski a Bike Centrum Radotín (www.skiservis.cz).

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*