Chcete se zbavit věcí, ze kterých vaše děti již vyrostly? Potřebujete nutně koupit nové jarní oblečení? Pak se vydejte do Kulturního centra Novodvorská, kde se pořádá jarní bazárek.

Jarní bazárek, Malý dobrodruh
Přijďte si vybrat nové jarní kousky. Foto: archiv Kulturního centra Novodvorská

V prostorách společenského sálu Kulturního centra Novodvorská v Praze 4 se v sobotu 12. dubna od 9 do 16 hod. uskuteční netradiční Jarní bazárek oblečení, hraček, knih, sportovních nebo domácích potřeb.

Bazar chce lidem nabídnout možnost prodat i nakoupit zachovalé oděvy, boty, dětské, kuchyňské, domácí, sportovní a další předměty, které ještě mohou někomu udělat radost či být užitečným pomocníkem. Organizátoři proto nabízejí každému zájemci možnost pronájmu prodejního stolu za symbolických 150 korun. Pak je již na šikovnosti prodávajícího a na jeho sortimentu, s jakou utrženou částkou se večer vrátí domů. Věci lze navíc i volně směňovat.

Celý výtěžek z dobrovolného vstupného a z pronájmu prodejních stolů připadne Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi v Praze 5, které se stará o zraněné, týrané a nemocné kočky a kocoury.

Máte-li zájem podpořit dobrou myšlenku, ale nechcete se osobně zúčastnit prodeje, můžete se přijít podívat jako nakupující, nebo jen přispět dobrovolným vstupným.

Tags: ,

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*