Nevíte, co s dětmi o víkendu podniknout? Zkuste je zaujmout návštěvou jedinečné výstavy, která nese název Království železnic a vyzkoušejte si nově i Skibiho cyklistickou dráhu zručnosti.

Skibiho draha zrucnosti, Malý dobrodruh
Otestujte cyklistické dovednosti svých dětí. Foto: www.skibi.cz

Spojte prohlídku unikátní výstavy s trochou pohybu: v jedné z nejoblíbenějších dětských atrakcí v Praze, v Království železnic, bude každý první víkend v měsíci až do března kromě propracovaných modelů železnic oblíbená Skibiho cyklistická dráha zručnosti!

„Bezplatně si můžete půjčit pro děti odrážedla, kola a přilby a svěřit je do péče odborníků, kteří jim poradí se správnou technikou jízdy a rodičům třeba zase s výběrem ideální velikosti kola pro vaši ratolest,“ říká Kateřina Princová z pořadatelské společnosti Skibi.cz.

Otevírací doba: Každý den od 9:00 do 19:00 (prodej vstupenek končí v 18.00).

Vstupné: Dospělý 200 Kč, děti do 15 let 120 Kč, děti do 1 metru (pouze s dospělým) 30 Kč, členové sportovního Skibi VIP klubu mají na vstupné 30% slevu, Skibi FB fanoušci dětskou vstupenku k dospělé zdarma.

Adresa: Království železnic, Stroupežnického 23, Praha 5

Více informací: www.skibi.cz

 

O autorovi: Zuzana Rybářová (255 dalších článků)

Mgr. Zuzana Rybářová, mediální konzultant a zároveň známá novinářka zaměřující se na cestovatelský sektor. Pracovala mj. jako šéfredaktorka časopisu Travel Digest, dnes je sama sobě šéfem v kreativní agentuře Amaze.cz, v níž působí především jako konzultantka v oboru Public relations. A samozřejmě: vede portál Malý Dobrodruh.cz a je pravidelným hostem pořadu Sama doma České televize. Více si o ní můžete přečíst zde: Zuzana Rybářová - profil.


(Visited 76 times, 1 visits today)

Související články

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*