Zažeňte nedělní nudu na sportovním odpoledni v Baby Clubu Juklík. Vezměte své děti a jděte se vykoupat do vyhřáté vody, zacvičit do tělocvičny a popovídat si s dalšími maminkami nad šálkem dobré kávy. 

plavání s dětmi, Malý dobrodruh
Neležte v neděli na pohovce a jděte se bavit ven. Foto: www.juklik.cz

Chcete si s dětmi zaplavat, zacvičit, skvěle si zařádit a třeba se i něco nového naučit? Vydejte se na sportovní neděle (8. března, 12. dubna, 17. května a 14. června 2015) do Baby Clubu Juklík na Praze 5. V bazénu vás čeká teploučká voda a spoustu zábavných pomůcek, v tělocvičně Monkey´s Gym zase speciální cvičební náčiní navržené pro děti, barevné kostky, velké míče – zkrátka vše, co děti baví. A jistě oceníte vstup do krásně vybavené herny i výtvarné dílničky, které na akci bude navazovat, zdarma!

Neděle 8. března, 12. dubna, 17. května a 14. června 2015 budou v Juklíku na Praze 5 patřit pohybu! V Baby Clubu Juklík je vždy teplá voda, ale tyto neděle bude teploučká obzvlášť! Přijďte se přesvědčit na volné hodinové plavání vždy od 15 do 18 hodin. Na neorganizované lekci vám budou k dispozici všechny hračky a pomůcky, které se používají při pravidelné výuce. Za samozřejmost tady navíc považují nočníky, přebalovací prostory, klidnější prostor na kojení, zvýšené hygienické opatření a milý personál, který je na pobyt malých dětí zvyklý. Po koupání můžete své drobotině dopřát odpočinek v prostorné a dobře vybavené herně, zatímco vy si vychutnáte dobrou kávu anebo je o patro výše poslat na zábavné cvičení s opičkou.

Tyto neděle také od 15 do 18 hodin otevře své dveře totiž také zdejší speciální tělocvična pro děti  – Monkey’s Gym, kde si malí neposedové budou moct vyzkoušet spoustu zábavného cvičícího nářadí. Ať již bude na programu půlhodinové cvičení vedené zkušenými lektory, dětská diskotéka s maskotem opičkou Lolou nebo třeba otevřené hodiny, při kterých si děti zařádí i se svými rodiči, vždy je čeká prostor ušitý zcela na míru dětem a jejich touze po volném pohybu bez zbytečných limitů. Kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, zábavné barevné a měkké cvičební prvky nebo horolezecká stěna byly navrženy speciálně pro malé sportovce. Jednotná a odborně vytvořená metodika ve všech ohledech respektuje jejich správný psychomotorický vývoj a celé prostředí je pozitivní a nesoutěživé, aby děti pohyb bavil.

Jistě oceníte vstup do krásně vybavené herny i výtvarné dílničky, které na akci budou navazovat, zdarma!

Více na  www.juklik.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*