Oddychněte si od práce a vyrazte na činoherní představení Osidla smrti. Kriminální horor se spojí s komedií a vznikne z toho celovečerní zábava.

Osidla, Malý dobrodruh
Prožijte příjemný večer a rozlouskněte, kdo je vrah. Foto: www.kcn.cz.

V pátek 14. března se od 19 hod. uskuteční v Kulturním centru Novodvorská v Praze 4 premierová činohra – kriminální horor/komedie Osidla smrti spisovatele Ira Levina. Sidney Bruhl je slavný spisovatel, autor broadwayských detektivních her. Dnes je však v těžké autorské krizi a hledá způsob jak zachránit svou reputaci, protože po mimořádném úspěchu následovaly čtyři propadáky, ten poslední právě nedávno. A pak se mu jednoho dne dostane do ruky rukopis mladého, zcela neznámého autora Clifforda Andersona, který je jeho fanouškem, byl studentem jeho semináře a posílá mu jedinou kopii své první hry k nahlédnutí a zhodnocení. Bruhl je nadšen skvěle napsaným thrillerem-rukopisem a rozhodne se Clifforda pozvat k sobě do domů s tím, že se zajímá o jeho práci a chtěl by mu nabídnout spoluautorství na další hře. Ve skutečnosti se Bruhl chystá mladého autora zavraždit a vydávat jeho hru za svoji vlastní. Pomáhat mu v tom má nepříliš ochotně také jeho manželka Myra. Co však Bruhl netuší je fakt, že také Clifford má své vlastní plány a nějaké to eso v rukávu. Nebo je to všechno ještě jinak? Info na www.kcn.cz.

Inscenační úprava, dramaturgie a režie: Roman ŠTOLPA a Martin NOVOTNÝ

Obsazení:   Tomáš TUREK, Michaela DOLINOVÁ, Radek ZIMA, Jitka SEDLÁČKOVÁ / Kateřina MACHÁČKOVÁ, Mojmír MADĚRIČ/Roman ŠTOLPA

Tags: ,

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*