Praha stojí za vidění a poznání z mnoha různých směrů pohledu. Proto máte možnost využít plavby po Vltavě na některé z množství lodí a parníků, které její vody křižují.

Na Vltavě. Foto: Lodě Praha
Na Vltavě. Foto: Lodě Praha

Z paluby parníku Praha se dá centrum města obdivovat naprosto jinak. Podplout Karlův most a vidět břehy Vltavy za rozvláčné paroplavby je nezapomenutelný zážitek. Jednak lze vyplout na některou hodinovou nebo dvouhodinou okružní plavbu, při které se podíváte na místa kolem standardní trasy, nebo se dají rezervovat také speciální plavby.

Oslavy na lodi

Lodě a parníky kotvící v pražském přístavišti si lze pronajmout na vlastní soukromé plavby. Dají se využít buď na klasické vyhlídkové plavby a výlety, kdy si sami můžete určit čas plavby, trasu, kudy poplujete, samozřejmě taky občerstvení a program v průběhu plavby při vlastním pronájmu parníku. Kromě vyhlídkových okružních plaveb jsou ale lodě taky k dispozici na oslavy, večírky a narozeninové party. Plavby je možné absolvovat celoročně, nezáleží na tom, jestli je teplé léto nebo chladná zima.

Na parníku chutná každé jídlo skvěle… Foto: Lodě Praha

V každém ročním období mají výhledy z lodě své kouzlo. Netradičně se na lodi dá strávit také Silvestr v Praze. Z lodě se dají střílet také ohňostroje, které se pak efektně odrážejí na hladině Vltavy. Na parníku ale můžete strávit rovněž rodinné oslavy a narozeniny, včetně originální výzdoby, dortu a dalšího občerstvení.

Jídlo na parníku

Lodě nabízejí také možnost zúčastnit se speciálních gurmánských plaveb, při kterých můžete degustovat víno či pivo, nebo si zvolit rovnou celou tříchodovou večeři. Večeře na parníku po Vltavě jsou nesmírně romantické, ale je to současně tak netradiční zážitek, že ho můžete sdílet s přáteli nebo rodinou, nebo například pozvat na trochu jinou obchodní večeři klienty.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*