Termohrnek Primus Commuter , Malý dobrodruh
Super termohrnky se prodávají v různých barvách. Foto: www.4camping.cz

Lehoučký filtr na vodu, pláštěnka jako peříčko, multifunkční batoh, stylový a přitom funkční termohrnek, minimalistická pikniková deka, treková hole se stativem na fotoaparát nebo malinký nástroj, který vše otevře i opraví… Zpříjemněte si jarní procházky a výlety do přírody praktickými vychytávkami.

Skladný filtr na vodu

Filtr na vodu SteriPen Classic obsahuje 4 mikronový mechanický filtr a čistící „tužku“ SteriPen pro pohodlné čištění vody na cestách. Jako zdroj energie se používají AA baterie. Zúžený konec SteriPen Classic poskytuje jednoduchou filtraci při použití běžných láhví a představuje čistou a rychlou alternativu k chemickému čištění vody. Oproti klasickým mechanickým filtrům vás pak SteriPen potěší svou velikostí a lehkostí. Koupíte na www.4camping.cz za 2 247 Kč.

Multifunkční nástroj, Malý dobrodruh
Ideální pomocník na cesty. Foto: www.4camping.cz

První pomoc v kapse

Jedinečný praktický nástroj Leatherman Style CS má pružinové nůžky, pilník, nůž, pinzetu, otvírák, minišroubovák a vy tak nikdy nebudete bez nejvíce potřebných pomůcek. Lze ho přichytit na batoh nebo tašku pomocí spony, ale vejde se i do kapsy. Je však tak elegantní, že je skoro škoda ho nosit v kapse. Na www.4camping.cz ho zakoupíte za 656 Kč.

Multifunkční batoh

Turistický batoh Pinguin Boulder 38 je jednokomorový batoh, který je primárně určený pro pobyt v přírodě, perfektně poslouží při horolezeckých výstupech, potěší skialpinistu a nadchne i lyžaře. Je vybaven vyjímatelnou duralovou výztuhou, odnímatelným bederním popruhem i poutky na zavěšení trekových holí či cepínů. Prodává www.4camping.cz za 1 576 Kč.

Ultralehká pláštěnka

Ať už jste na krátkém výletě či delším výšlapu, nezapomínejte na to, jak důležité je udržet se v suchu a teple. Proto by ve vaší výbavě rozhodně neměla chybět pláštěnka. Lehká pláštěnka Easy Camp Poncho vám v batohu nezabere téměř žádné místo, snadno se používá a je vhodná pro všechny typy postavy. Koupíte jí na www.4camping.cz za 34 Kč.

Čelovka
Čelovka se hodí vždy a všude. Foto: www.4camping.cz

Výkonná čelovka s pamětí

Super čelová svítilna LED LENSER SEO® 5 má dvojnásobný výkon a díky funkci plynulého stmívání si pamatuje poslední nastavení. Koupíte na www.4camping.cz za 1 042 Kč.

Treková hůl se stativem na fotoaparát

Třídílná, výškově nastavitelná treková hůl Leki Photosystem je vybavená stativem fotoaparátu a nadchne každého turistu fotografa. Hůl, kromě kvalitní opory při chůzi nabízí i propracovaný systém stativu fotoaparátu nebo kamery. Hůl je osazena nejkvalitnějšími karbidovými hroty, gripy z měkčeného plastu a je vyrobena ze špičkové hliníkové slitiny aluminium 7075 s vysokou torzní pevností. Na www.4camping.cz hůl koupíte za 1 712 Kč.

Obal na mapu
Díky mapníku budou vaše dokumenty nebo mapa vždy v suchu. Foto: www.4camping.cz

Nepromokavý obal na mapu

Je velmi nepříjemné, když neznáte cestu a vaše mapa vzala za své v náhlé průtrži. Proto by ve vaší výbavě rozhodně neměl chybět tento lehký, snadno sbalitelný a přitom nepostradatelný služebník – mapník Ferrino. Do obalu jednoduše naskládáte mapu tak, jak potřebujete a máte jistotu, že mapa zůstane v bezpečí před vlhkem i mechanickým poškozením. Navíc je pouzdro vybaveno poutkem pro snadnější přepravu a uchycení na zavazadle. Prodává www.4camping.cz za 108 Kč.

Stylový a přitom dokonale funkční termohrnek

Se stylovým dvoustěnným plastovým termohrnkem Primus Commuter 0,4l budete mít vaše pití teplé po dlouhé hodiny. Hrnek je opatřen vychytaným uzávěrem se silikonovým těsněním, který zabraňuje náhodnému vylití nápoje. Výhodou je možnost vložení hrnečku do držáku na pití do auta. Koupíte na www.4camping.cz za 339 Kč.

Praktická skládací pikniková deka

Taky vás láká představa pikniku s přáteli, ale chybí vám deka? Tak to vás tato pikniková deka Picnic Rug od firmy Easy Camp zaručeně rozveselí. Je to kvalitní skládací dvouvrstvá deka z PVC s hliníkovou vrstvou na spodní straně pro dokonalou izolaci. Prodává www.4camping.cz za 494 Kč.

Lékárnička
Alespoň malá lékárnička by neměla chybět na žádném výletu. Foto: www.4camping.cz

Vybavená lékárnička bez práce

Nikdy se nevydávejte do přírody bez základních zdravotních potřeb, nejlépe celé lékárničky. Mějte v ní vždy obvaz, žiletku, spínací špendlík, sadu náplastí, prášky proti průjmu, něco na horečku a nachlazení, dezinfekci, nit, přípravek na popáleniny a prášky na alergii. Pokud jste zdravotníkem výpravy, jistě toho budete potřebovat daleko více a ve větším množství, ale ve většině krizových situací si vystačíte s lékárničkou Lifesystems Mountain First aid kit. Tuto kompletně vybavenou lékárničku seženete na www.4camping.cz za 1 119 Kč.

Zdroj informací: www.4camping.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*