Pokud jste z Prahy a okolí a máte rádi lyžování, máme pro vás tip na skvělý program na nadcházející víkend 13.-14. října. Přijďte se s celou rodinou podívat na náplavku u Rašínova nábřeží, kde proběhne druhý ročník festivalu lyžování a zimních radovánek s názvem Aprés Ski! Vstup je zdarma a na své si tu přijdou dospělí i děti.

Festival lyžování, Malý dobrodruh
Na náplavce u Rašínova nábřeží se již tento víkend uskuteční druhý ročník festivalu lyžování s názvem Aprés Ski. Foto: www.apresskipraha.cz

Největší atrakcí festivalu bude opravdová 120 m dlouhá sjezdovka, na které si mohou všechny děti zalyžovat a dospělým předvedou exhibici plnou skoků špičkoví čeští freestyloví lyžaři a snowboardeři. Pro děti bude na zasněžené sekci k dispozici k vyzkoušení bezplatně množství dětských snowboardů od značky Burton a lyží z pražského test centra.

Všichni lyžařští nadšenci se budou moci zúčastnit workshopu domácího servisu lyží a snowboardů a prohlédnout si nejnovější modely sjezdových i běžeckých lyží a bot.

Co se bude v zimě nosit na sjezdovkách?

Pro dámy je potom připravena módní přehlídka lyžařského oblečení pro dospělé i pro děti, kde budou představeny aktuální kolekce renomovaných značek.

Zábava pro děti

Chybět nebude ani dětský koutek, kde se vaše děti spolehlivě zabaví, a vy tak budete mít čas a klid prohlédnout si vše, co vás zajímá.

Vyberte si zimní dovolenou

Festival lyžování, Malý dobrodruh
Na festivalu se můžete nechat inspirovat jak při výběru lyžařské výbavy, tak i třeba zimní dovolenou. Foto: www.apresskipraha.cz

Na akci samozřejmě najdete také bohatou nabídku cestovních kanceláří zaměřených na lyžování a seznámíte se i s aktualitami z jednotlivých horských středisek, takže si můžete naplánovat lyžařskou dovolenou přesně podle vašeho gusta.

Program festivalu je samozřejmě mnohem bohatší, více informací o něm naleznete na stránkách festivalu www.apresskipraha.cz. Akce probíhá o tomto víkendu.

One Comment

  1. Linková says:

    Festival byl super. Byla jsem poprvé. Každému kdo lyžuje návštěvu doporučuji. Nebudete litovat. Už se těším na další ročník.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*