Jsou vaše děti taky doslova posedlé autíčky a nejraději by se za jedno posadily? Proč ně! AUTOKLUB Příbram pořádá 21. května 12. ročník zábavné dětské automobilové soutěže nazvané „Mámo, táto jedeme se bavit!“

Foto: www.dreamstime.com

„Ve vozidle může jet celá rodina, soutěží však pouze přihlášené děcko a řidič. Ostatní fandí, radí, napovídají. Soutěžící navádí svého řidiče podle jednoduchého plánku tratě a cestou plní různorodé úkoly. Minule jsme jeli soutěž pod názvem Hudební a letos to bude Motoristická. Start bude před kulturním domem v Příbrami a trať Vás tentokrát zavede do překrásného okolí Příbramě. Pojedeme cestou necestou celých čtyřicet kilometrů až do Dětského tábora na Sobeňáku.V cíli je připraveno občerstvení a zábavný program,“ uvedl ředitel soutěže František Stoklasa.

Praktické iformace: Vypsané jsou kategorie: mladší žáci 1.-4. třída, starší žáci 5.-9. třída ZŠ + řidič vlastnící řidičský průkaz. Vklad do soutěže je 350 Kč , člen AK 250 Kč platba při přejímce. Počet startovních míst je omezen, uzávěrka přihlášek je 17. 5. 2011, případně po naplnění startovního pole. Potvrzení přihlášky s prováděcími pokyny a startovním číslem zašlou organizátoři zpět. Je také možno vyplnit přihlášku na www.autoklubpb.wz.cz: nezapomeňte vyplnit svoji e-mailovou adresu, nezobrazuje se!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*