Testování kol značky Specialized, vyjížďky s průvodci či soutěže pro děti i dospělé – to vše mohou zažít o víkendu 8. a 9. října návštěvníci Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích.

U sjezdovky Razula, která jako jediná v regionu nabízela v létě služby vleku cyklistům a bikerům, se program uskuteční k příležitosti slavnostního ukončení letní cyklistické sezóny na Valašsku. „Naposledy v letošním roce bude při té příležitosti na Razule v provozu vlek pro cyklisty. Zájemcům nabídneme možnost testování kol značky Specialized a v sobotu vyjížďky do terénu s průvodcem. K zapůjčení zdarma budou také kola pro děti, připravena pro ně bude i krátká trať s překážkami,“ uvedl Lubomír Sušila ze Ski areálu Razula.

Vlek bude v provozu od 10 do 18 hodin. Vyjížďky s průvodci se budou začínat v 11, 13 a 15 hodin. Každý účastník akce obdrží slevu na lyžařskou permanentku ve Ski areálu Razula, každý dvacátý účastník menší dárek.

Otevřen bude také Gril srub Razula s nabídkou teplých jídel.

V sobotu 8. října se navíc pod sjezdovkou Razula uskuteční soutěž v pumptracku. Nejlepší jezdci mohou vyhrát vstupenky do termálních bazénů Wellness Horal a Ski areálu Razula, věcné ceny od specializované cyklistické prodejny Planet Bikes nebo možnost bezplatného půjčovného kol v půjčovně Trails.cz.

 www.trails.cz, www.razula.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*