Senzor ReimaGO® se speciálním úchytem na ruku, pohodlným náramkem, měří pohybovou aktivitu dětí ve věku od 4 do 12 let, a to velice hravou formou! Je příjemný na nošení, odolný proti vodě (dokonce se s ním dá plavat) a vše funguje jednoduše. Dítě si připne na ruku pohybový senzor, data se načítají aplikací do mobilu, a když si splní svou dávku pohybu, shromažďuje na displeji mobilu při krátké hře odměny. ReimaGO®  je chytrá kombinace přenosného pohybového senzoru a bezplatné mobilní aplikace. A hlavně: děti baví!

Náramek ReimaGO
Náramek, s nímž je pro děti pohyb hrou. Foto: www.skibi.cz

Pohybový senzor ReimaGO®  byl speciálně vyvinutý pro děti po precizní studii zabývající se sledováním jejich pohybu. Není to o monitorování srdeční tepové frekvence nebo o počítání kalorií – senzor měří intenzitu a délku trvání dětské fyzické aktivity v průběhu dne. Probudí se k činnosti, kdykoliv se dítě začne pohybovat, a může být používán ke sledování pohybu kdekoliv – ve školce, škole, na kroužcích i během volného času.

Senzor ReimaGO
Senzor s náramkem koupíte za 1 399 Kč. Foto: www.skibi.cz

Data o pohybové aktivitě uložená senzorem se pak načtou do ReimaGO®  aplikace, která pracuje v iOS a je ke stažení zdarma z App store (verze pro Android bude spuštěna na jaře). „Aplikace je jednoduchá a přitom inspirující, zábavná a snadno ovladatelná: ukazuje dětem jejich pokroky a shromažďuje odměny za jejich aktivitu. Nezabere to moc času a děti mohou zase hned vyrazit ven. Rodiče mají v aplikaci své vlastní zobrazení, kde mohou snadno sledovat úroveň dětské pohybové aktivity, stejně tak si mohou nastavit individuální cíle a odměny pro děti,“ radí Petra Tichá ze Ski a Bike Centrum Radotín, které je výhradním dovozcem značky Reima do ČR. Senzor s náramkem koupíte na www.skibi.cz za 1 399 Kč.

Více na www.skibi.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*