Stává se vám někdy, že koupíte dceři nebo synovi nové zimní oblečení a on či ona za týden přijdou s dírou na loktech nebo kolenou? To už se nemusí nikdy víc opakovat. Na český trh konečně dorazila značka REIMA, která se specializuje na dětské zimní oblečení. A pozor, nejen, že dětem bude v tomto oblečení zaručeně teplo, ale ani ho nezničí, protože Reima je oděruodolná!

Dětské oblečení, Malý dobrodruh„Nová kolekce Reima představuje koncept dětského oblékání,  který je zcela odlišný od všeho, na co jsme byli dosud zvyklí,“ říká Magdalena Boušková, produktová manažerka firmy Ski a Bike Centrum Radotín, výhradního dovozce Reimy do České republiky, „Kromě tradičního důrazu na kvalitu materiálů nabízí také řadu jedinečných řešení, které všichni rodiče jistě uvítají a ocení během praktického užívání,“ dodává.

V teple venku i uvnitř

Vlajkovou lodí kolekce je funkční prádlo designově i střihově přizpůsobené běžnému nošení v místnosti. Prádlo venku dokonale plní funkci první vrstvy, takže je prodyšné a odvádí pot od pokožky, ovšem díky pohodlnému „civilnímu“ střihu a elegantnímu designu v něm dítě může zůstat celý den ve školce či škole. Kromě tradičních termo trik a kalhot kolekce obsahuje také funkční leginy či šatičky.

Pro novorozence jen to nejlepší

Unikátní novinkou je funkční oblečení pro novorozence, které dětem této věkové kategorie dokáže vytvořit nejvhodnější mikroklima při pobytu venku i v místnosti. V kolekci najdeme funkční body a dupačky z měkkého a hebkého materiálu, vhodného pro citlivou pokožku nejmenších dětí. Oblečení je obohaceno příměsí vlny a bambusu, tedy materiálů, které jsou přirozeně antibakteriální a zabraňují vzniku nepříjemného pachu.

Oděruodolné oblečení

Dětské oblečení Reima disponuje zvýšenou oděruodolností, která činí 80 000 cyklů v Martin-Dale testu s brusným papírem, což je na trhu zcela ojedinělé. Oděruodolnost je důležitá, neboť děti často lezou po zemi a jejich oblečení je značně mechanicky namáháno. U dospělých se tato vlastnost sleduje prakticky pouze u oblečení pro horolezce.

Dokonale vylepšený oděv

K užitečným řešením patří i speciální šle, s nimiž lze nosit v místnosti bundu či overal jako batoh na zádech, nebo u kalhot nastavitelné pásky, díky kterým si děti nešlapou na nohavice. K novinkám v kolekci patří i dětské softshellové kalhoty, výborně sedící kojenecké overaly s propracovanými 3D střihy nebo multifunkční vaky určené do kočárku, autosedačky nebo vozíku za kolo.

Co je Reima?

Společnost Reima byla založena roku 1944 ve Finsku. Specializuje se na dětské oblékání a patří k průkopníkům technického outdoor oblékání pro děti. Reima je lídrem na trhu dětského oblečení v severských zemích a úspěšně expanduje do dalších zemí. V roce 2007 dosáhla obratu přibližně 23 milionů eur. Téměř 80 procent produkce firmy Reima je exportováno. Do České republiky se  Reima dováží od zimní sezóny 2009/2010.

Znáte Ski a Bike Centrum Radotín?

Ski a Bike Centrum Radotín bylo založeno v roce 1988. Nabízí prémiové značky sportovního vybavení a oblečení. Pod Ski a Bike Centrum Radotín patří také specializované dětské prodejny Skibi Kids, ve kterých naleznete nejen dětskou módu předních světových výrobců, ale také produkty pro dětskou cyklistiku, lyžování, plavání a in-line bruslení. Ski a Bike centrum Radotín s.r.o. je výhradním dovozcem značky Reima do České republiky.

Více informací naleznete na www.skibi-blog.cz a www.skibi.cz.

Tags: ,

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*