Závody RazulákResort Valachy ve Velkých Karlovicích letos opět odmění školáky za pololetní vysvědčení.

Do jeho Ski areálu Razula si děti mohou přijít pro slevu ve čtvrtek 30. a pátek 31. ledna. Každý školák, který dostane na pololetní vysvědčení alespoň jednu jedničku, má slevu 50% na celodenní dětský skipas do Ski areálu Razula. Podmínkou je předložení kopie vysvědčení v pokladně.

Za alespoň jednu jedničku na vysvědčení si mohou děti užít výhodněji také koupání v termálních bazénech ve Wellness Horal. Od 31. ledna do 6. února budou mít dětskou vstupenku do termálních bazénů za symbolickou korunu. bazenNavíc dostanou při příchodu malý dárek a budou zařazeny do tomboly o obřího plyšového kulíška, který je maskotem Resortu Valachy. Zvýhodněná cena platí pro dítě do 14. narozenin za současného doprovodu dospělé osoby (z důvodů bezpečnosti a kapacity bazénů maximálně dvě děti na jednoho dospělého). Podmínkou využití akce je předložení kopie vysvědčení v recepci Wellness Horal.

Děti jsou zvány do Resortu Valachy i na další zajímavé akce během zimy. Mohou se zapojit například do pravidelných nedělních závodů O pohár strašidýlka Razuláka. Na malé sportovce myslí i organizátoři závodu Noční stopa Valachy, který se koná v rámci VALACHY TOUR v sobotu 28. února a zahrnuje i trasu pro děti. Nebude chybět ani tradiční Maškarní lyžovačka v neděli 8. března.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*