Přemýšlíte, čím vybavit dítě na prázdniny nebo na lehce podzimní výlet, aby mělo vše, co bude potřebovat, a přitom aby jeho zavazadlo bylo co nejlehčí a nejmenší? Vybrali jsme nejlepší vychytávky pro letní slunečné dny i na ty, kdy zaprší.

Vychytaná membránová bunda pro holky Reima Marine
Vychytaná membránová bunda pro holky Reima Marine. Foto: www.skibi.cz

Super bunda do kapsy

Vychytaná membránová bunda pro holky Reima Marine a pro kluky Reima Roder je ze speciálního prodyšného materiálu, který splňuje všechny požadavky na kvalitu. Prodyšný materiál udrží déšť i vítr v uctivé vzdálenosti. Nejdůležitější švy byly vodotěsně podlepeny, bunda se snadno udržuje a nemačká se. Odnímatelná kapuce je bezpečná při venkovních hrách – pokud se o něco zachytí, snadno se od oblečení oddělí. Nastavitelný pas a lem, kapsy na klopě a cool potisk dovedou bundu k dokonalosti. Bundička se dá srolovat do vlastní malé kapsy. Koupíte na www.skibi.cz za 2 199 Kč, klučičí variantu za 1 990 Kč.

Bunda lehounká jako vánek

Reima Solen.
Velmi lehká, voděodolná a prodyšná bunda pro holky Reima Solen. Foto: www.skibi.cz

Velmi lehká, voděodolná a prodyšná bunda pro kluky Reima Windbreaker a pro holky Reima Solen se dá srolovat do vlastní malé kapsy. Prodyšný materiál zadrží déšť i vítr a díky ochrannému UV faktoru 25+ se není třeba bát ani sluníčka. Bunda, o kterou se snadno pečuje, se jen tak nezmačká a má odnímatelnou kapuci. Nastavitelný pas a lem, kapsy na klopě a cool potisk bundu krásně doplní. Ať jdete kamkoli, určitě ji sbalte s sebou. Prodává www.skibi.cz za 1 399 Kč.

Oboustranná čepice

Veselá čepice Reima Frappe je z příjemného elastického materiálu, který dobře odvádí pot z pokožky hlavy, a má UV faktor 40+, chránící pokožku před slunečními paprsky. Prodává Ski a Bike centrum Radotín za 560 Kč.

Rychleschnoucí tričko

Rychleschnoucí triko pro kluky Reima Surf a pro holky Reima Sunrise má ochranný faktor 50+ a je z velmi příjemného a prodyšného materiálu, který se snadno udržuje. Prodává Skibi Kids za 699 Kč.

Chlapecké šortky Reima Sea
Chlapecké šortky Reima Sea. Foto: www.skibi.cz

Multifunkční šortky

Chlapecké šortky Reima Sea využije vaše dítě na koupání, na pláži i do města. Jsou z rychleschnoucího materiálu s UV ochrannou 50+. Mají nastavitelný pas a na předním díle praktickou kapsu. Šortky mají i kapsičku pro vepnutí pohybového senzoru ReimaGO. Koupíte na www.skibi.cz za 840 Kč.

Cool sukně

Sukně Reima Strawberry je perfektní pro horké letní dny. Je vyrobena z prodyšného materiálu s UV faktorem 40+. Elastický pas nastavitelný pomocí šňůrky zajistí, že skvěle sedí. Mušličky, kamínky a jiné poklady děti hravě ukryjí v prostorných bočních kapsách. Koupíte na www.skibi.cz za 504 Kč.

 

 

Společnost Reima byla založena roku 1944 ve Finsku. Specializuje se na oblékání dětí a patří k průkopníkům technického outdoorového oblečení pro děti. Výrobky této značky se umísťují na předních příčkách všech mezinárodních testů kvality. V České republice ji zastupuje Ski a Bike Centrum Radotín.

Více na www.skibi.cz

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*