Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích připravil dárek pro úspěšné školáky. Od čtvrtku 31. ledna do středy 6. února si mohou s pololetním vysvědčením přijít pro slevu.

„Každý školák, který dostane na pololetní vysvědčení alespoň jednu jedničku, má u nás slevu 50% na dětský skipas,“ pozval malé návštěvníky Lubomír Sušila ze Ski areálu Razula. Akci mohou využít děti do 14 let. „Vedle toho jsme vypsali také speciální cenu útěchy pro nešťastníky, kteří dostanou na vysvědčení pětku z tělocviku. Mohou u nás začít s nápravou své špatné fyzické kondice – dostanou celodenní skipas a půldenní výuku lyžování v lyžařské Tygří školce zdarma. Podmínkou pro čerpání obou bonusů je předložení kopie vysvědčení v pokladně sjezdovky Razula,“ doplnil Lubomír Sušila.

Sjezdovky Ski areálu Razula jsou v provozu denně od 9 do 16 hodin. Od úterý do soboty se navíc koná i večerní lyžování. V provozu je také snowtubing či kluziště u hotelu Horal. Ten nově nabízí také službu hlídání dětí s animačními programy. Než si děti pohrají, rodiče se dál mohou věnovat lyžování, nebo si zajít do sauny či na masáž ve Wellness Horal. Ve všední dny platí ve Ski areálu Razula akce „Lyžuj a plav“ – s vybranými skipasy získají lyžaři hodinový vstup zdarma do termálních bazénů Wellness Horal.

Návštěvníci Velkých Karlovic se mohou o víkendu těšit i na další akce.

V sobotu 2. února je na programu Saunová noc v relaxačním centru Wellness Horal. Nabízí koupání a saunování za svitu svíček v prodloužené otevírací době až do půlnoci včetně saunovacích rituálů každou hodinu.

V neděli 3. února se na sjezdovce Horal koná od 13 hodin dětský lyžařský závod O pohár nejrychlejšího tygra. Je určen dětem do 12 let, jede se ve třech věkových kategoriích a vítězové mohou získat skipasy, volné vstupenky do termálních bazénů Wellness Horal či lyžařské vybavení od značky Relax.

Velkým lákadlem bude nedělní program ve Zvonici Soláň na hoře Soláň nad Velkými Karlovicemi. V 13.30 hodin tam začne masopustní pochůzka zakončená pochováváním basy, zájemci pak mohou zajít i na besedu o masopustních tradicích s etnografy.

Vždy od pátku do neděle se konají na sjezdovce Razula carvingové workshopy pro zájemce, kteří se chtějí zdokonalit v lyžařském umění při individuální výuce. Konají se v sobotu a neděli od 8 do 9 hodin, kdy je výhodou zcela prázdný upravený lyžařský svah. V pátek a sobotu od 18:30 do 19:30 hodin jsou na programu také workshopy při večerním lyžování.

Příjemnou tečkou za lyžováním je dobré jídlo. Gril srub Razula na úpatí sjezdovky Razula od letošní sezóny nově nabízí grilovaná kolena a borůvkové knedlíky.

Více informací: www.razula.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*