Přestávka spojená se svačinou je chvíle, na kterou se všechny školou povinné děti těší. Aby se nedočkaly zklamání v podobě ředkviček rozsypaných po batohu anebo rozlitého čaje z netěsnící lahve, vyberte jim na jídlo praktické pevné boxy a pití nalijte do odolných lahví a termosek.

Trojdílný dětský svačinový box Rusty the Fox
Svačina by měla být nejen zdravá, ale i zábavná. Foto: www.skibi.cz

„Já sama jsem kdysi nosila svačinu do školy zabalenou jen v ubrousku a mikrotenovém sáčku. Tehdy se žádné krabičky na jídlo nepoužívaly, takže se dobře pamatuji, jak můj chleba či pomeranč končily často rozmačkané na dně školní tašky. A pití? To jsme nenosily vůbec – pili jsme ve třídě vodu z kohoutku… Proto docela závidím dnešním školákům všechny ty nádherné barevné svačinové boxy a lahve na pití. Jen jsem zjistila, že je nutné vybírat opravdu ty kvalitní a přesvědčit se, že perfektně těsní a že je děti samy snadno otevřou i zavřou. Ještě důležitější je to u lahví a termosek, ty by navíc neměly zachytávat pachy a příchutě z různých nápojů a měly by umožňovat snadné a pohodlné pití,“ říká Kateřina Princová ze Ski a Bike Centra Radotín, které je mimo jiné výhradním dovozcem kvalitních nerezových lahví Klean Kanteen.

Trojdílný dětský svačinový box Rusty the Fox
Trojdílný dětský svačinový box. Foto: www.skibi.cz

Dětský svačinový box s příborem

Trojdílný dětský svačinový box Rusty the Fox s plastovou vidličkou a lžící ve víku, které je opatřené gumičkou, aby vše drželo hezky pohromadě. Spodní část je mělká 16 x 8 x 3cm s obsahem 250 ml, střední část 16 x 8 x 4cm s obsahem 350 ml s dělicím prostorem. Box v modrém provedení s motivem lišky. Koupíte na www.skibi.cz za 279 Kč.

Dokonalá nerezová lahev

Nerezová lahev Klean Kanteen Classic bude děti věrně doprovázet do školy i na výletech. Je zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů a nezachytává pachy či příchutě. Bez ohledu na to, kolikrát je naplněná, nebo na to, co do ní nalijete, udržuje tato lahev čerstvou a čistou chuť nápoje. Z hrdla o průměru 44 mm se dětem snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištění. Zdravá a k životnímu prostředí šetrná alternativa k plastovým a hliníkovým lahvím pěstuje v dětech odpovědný přístup k přírodě. Můžou si vybrat z mnoha pastelových barev, velikostí i typů uzávěrů přesně takovou lahev, která jim bude nejvíce vyhovovat. Prodává www.skibi.cz za 620 Kč/532 ml.

Praktická krabička na svačinu

Dětský svačinový box Vintage Daisy se velmi dobře čistí a jeho výhodou je i snadná manipulace. Koupíte na www.skibi.cz za 199 Kč.

Odolná termoska

Ekolahve Klean Kanteen
Ekolahve jsou kvalitní a odolné, takže vydrží léta, bezpečné i pro nejmenší děti a snadno se udržují. Foto: www.skibi.cz

Dětská nerezová termolahev Insulated Kid Classic je praktická, tepelně izolovaná dětská lahev o objemu 355 ml z potravinářské nerezové oceli 18/8, která se hodí do města i do přírody. Díky konstrukcí s dvojitou stěnou a vakuovou izolací vydrží obsah teplý více než 30 hodin, studený dokonce více než 100 hodin. Kromě toho, že představuje zdravou a k životnímu prostředí šetrnou alternativu k plastovým a hliníkovým lahvím, je také odolná proti nárazům a oděru, proto dětem dlouho vydrží. K dostání jsou různé velikosti i barvy. Koupíte na www.skibi.cz za 950 Kč.

Ekologická taška na svačinu

Svačinová taška
Svačinová taška. Foto: www.skibi.cz

Svačinová taška pro kluky i holky je jako stvořená pro všechny chutné svačiny ve škole či jako základ pikniku v parku. Má jednu kapsu na zip a uvnitř tepelnou izolaci, která udržuje jídlo v příjemné teplotě. Nechybí praktická poutka k nošení. Taška je také ekologicky šetrná, jelikož je vyrobena z recyklovaných PET lahví. Prodává Skibi Kids za 159 Kč.

Pro správný pitný režim

Oblíbené dětské láhve Camelbak Eddy Kids v nových designech jsou bezpečné a jednoduché na údržbu. Děti tak budou mít nápoje vždy po ruce. Koupíte na www.skibi.cz za 399 Kč.

Dětský batoh do školy i do města

batoh Burton Youth Emphasis
Batoh Burton Youth Emphasis. Foto: www.skibi.cz

Batoh Burton Youth Emphasis ve vzorovaném a pestrém barevném provedení ocení nejedna parádnice. Hodí se na každý den, do školy i pro volný čas. Má jednu hlavní kapsu na zip, v níž se skrývá speciální prostor pro notebook či tablet. Po stranách potom nechybí dvojice prostorných kapes na zip, například na svačinu či lahev na pití. Na přední straně jsou popruhy pro upevnění skateboardu. Prodává www.skibi.cz za 1 080 Kč.

Více na www.skibi.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*