Chcete obdarovat své blízké něčím jedinečným? Tím pravým a opravdu originálním dárkem může být smaragd, kámen pocházející z Kolumbie.

Smaragd, Malý dobrodruh
Krásná barva smaragdu uchvátí každého příznivce drahých kamenů. Foto: www.columbiana.eu

Nejcennější a nejstarší drahokam, jaký provází lidstvo – smaragd –, se může stát vaším vyjádřením lásky svému milému nebo milé na svatého Valentýna. Originální dárek jistě překvapí, a co víc – kámen, který darujete, nemůže mít nikdo jiný na světě.

Zatímco broušené diamanty si mohou být podobné jako vejce vejci, smaragd si nese svůj vlastní příběh a má svou vlastní tvář. Na světě nejsou dva totožné smaragdy.

Jak věřili obyvatelé všech kontinentů po celá staletí, ve smaragdu je zakletá energie a životní štěstí. Věnujte část té energie svému milému nebo milé.

Už i v České republice si můžete koupit kolumbijské smarady, které jsou nejkvalitnější na světě. Přímý dovoz od majitele smaragdových dolů v Kolumbii zajišťuje jejich bezkonkurenční ceny. Jděte na www.columbiana.eu a vyberte si kámen podle vlastních představ. V nabídce jsou smaragdy broušené v dílnách v Bogotě, surové smaragdy i čisté přírodní krystaly, které oslňují svou krásou a dokonalostí. Každý broušený smaragd má vlastní certifikát původu.

Více informací na www.columbiana.eu.

Tags:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*