Představte si, že jste po celodením výstupu konečně dosáhli kýženého vrcholu své cesty a vašemu pohledu se nabízí krásný výhled. Sáhnete po fotoaparátu a ouha, baterie jsou vybité! Tento katastrofický scénář se už nikdy nemusí opakovat, pokud budete používat novou solární nabíječku na cesty Powermonkey eXtreme od společnosti Powertraveller.

„Novinka Powermonkey eXtreme je určena pro všechny, kteří chtějí vyrazit daleko od civilizace a přesto si vzít s sebou své technické miláčky,“ představuje produkt Michael Horejsek ze Sunnysoftu. „Plně nabitá Powermonkey eXtreme dokáže opakovaně dobíjet i tablety a klasické telefony, smartphony či fotoaparáty zvládne hravě. Další novinkou je vodotěsné řešení, které přístroj ochrání po dobu 30 minut v hloubce až jednoho metru,“ dodává Michael Horejsek.

Powermonkey eXtreme je odolná, přenosná záložní nabíječka s výkonnými solárními panely pro dlouhé cesty i v extrémních podmínkách. Zvládne dobíjet kromě telefonů, GPS, MP3 přehrávačů také populární tablety. Vychází z velmi úspěšného modelu Powermonkey eXplorer, ale přináší také výrazná vylepšení. Hlavní změnou je větší kapacita integrovaného akumulátoru umožňující dobíjení tabletů. Touto nabíječkou tedy lehce dobijete Apple iPad, Apple iPad 2 a další zařízení vyžadující nabíjecí proud 2,1A (Samsung Galaxy Tab, Archos atd..).

Solární panely lze připevnit například na batoh a vyrazit na tůru či výlet. Přes den tak lehce nasbíráte potřebnou energii pro večerní dobíjení. Powermonkey eXtreme je solární záložní nabíječka, vyrobená z materiálů a komponent prvotřídní kvality určených pro extrémní podmínky. Produkt sestává ze skládacích solárních panelů a power banky, kterou je možné nabít buď prostřednictvím solární energie, síťové zásuvky či USB konektoru počítače.

Cena na www.sunnysoft.cz: 3690 Kč, více informací na www.sunnysoft.cz

http://www.sunnysoft.cz/zbozi/102PPW-059/solarni-outdoorova-zalozni-nabijecka-powermonkey-extreme-panely-powerbank-9000mah-seda.html

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*