Proměňte své děti v malé vodníky a vydejte se na Májové splutí řeky Nežárky! Akci pořádá v sobotu 7. května Cestovní agentura a půjčovna lodí Veronika a popluje se s Jemčiny do Veselí nad Lužnicí.

Foto: Czech Tourism

A jak bude tento vodně-zábavný den probíhat? Odjezd autobusu od půjčovny lodí Veronica na Foglarově nábřeží bude v 9 hodin. K zapůjčení dostanete na výběr z plastových lodí typu Vydra a Samba, laminátových Vyder a z raftových člunů Colorado se šesti místy, podle toho, na co se budete s přáteli či rodinou cítit… Ale ani v případě, že vám dojdou síly, se nemáte čeho obávat: v případě jakýchkoliv problémů po dobu plavby budete dopraveni zpět do Veselí včetně zapůjčených věcí.

Dospělí za celodenní akci zaplatí 190 Kč, za děti do 15 let dáte 150 Kč a v ceně máte zahrnuto posilňující překvapení na startu, doprava autobusem na místo vyplutí (Jemčina, most), doprava lodí a potřebného vybavení, zapůjčení lodě včetně vybavení (pádlo, sud na věci, vesta), po doplutí na vodácké tábořiště ve Veselí nad Lužnicí vodácký guláš s chlebem.

Zájemci o Májové splutí řeky Nežárky se mohou hlásit se do 4. května na tel. 603 242 669. Více na www.pujcovna-lode-rafty.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*