Aktivní odpočinek je jedním ze způsobů, jak překonat dlouhou zimu. Zkuste zlepšit svou kondičku tancem nebo se pobavte při písních Pavla Dobeše.

Taneční pro dospělé

Od středy 8. ledna startují v KC Novodvorská v Praze 4 taneční pro dospělé. Pod vedením zkušených profesionálů Taneční školy Plamínek v čele s mnohonásobným Mistrem ČR ve standardních tancích Martinem Dvořákem, kteří stáli u zrodu zábavného televizního pořadu StarDance a jsou i dobrými baviči, si páry zopakují již dávno zapomenuté kroky, nebo se je nově naučí.

Kurz probíhá každou středu od 18.30 do 20.15 hod. až do 20. března, výjimkou je 26. únor, kdy je lekce přesunuta na čtvrtek 27. února. Přihlášky předem na www.plaminek.cz.

Pavel Dobeš a jeho nestárnoucí písničky

Dobeš, Malý dobrodruh
Písně Pavla Dobeše prostě nestárnou. Foto: www.paveldobes.cz

V neděli 23. ledna se od 19.00 hod. můžete těšit na koncert písničkáře Pavla Dobeše v KC Novodvorská v Praze 4. Severomoravský zpěvák v 80. letech vyzvedl vysmívanou ostravštinu a vytvořil z ní módní vlnu, na kterou ještě po pětadvaceti letech stačí naskočit a vézt se. Současně je jedním z mála folkových zpěváků, jehož písničky z předrevolučních let si ponechaly platnost do dnešních dnů. Na příbězích jednotlivců totiž vypovídá o systému. Pavel Dobeš klade důraz na vlastní tvorbu a interpretaci za doprovodu akustické kytary, převážně dvanáctistrunné. Vstupné 240 Kč.

Tags:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*