Kam vyrazit na testování nových modelů cyklistických kol? Vyzkoušejte Ski a Bike Centra Radotín, kde od 22. do 24. 5. 2015 budou odborníci radit, na co si při výběru kola dávat pozor, a to zcela zdarma.

Cyklistika, Malý dobrodruh
Jaké kolo vybrat? Foto: www.skiservis.cz

„Bezplatná testování pořádáme už několikátou sezónu a tato akce má každé jaro velký úspěch, protože s u nás může každý vyzkoušet více modelů jízdních kol různých kategorií. Samozřejmě obvykle víte, jaké asi kolo chcete a zkušený prodejce vám poskytne radu a doporučení, ale nic nenahradí osobní zkušenost. Testování považuji za jediný způsob, jak najít typ kola, který vám bude skutečně nejvíce vyhovovat a přinese vám největší požitek z jízdy,“ říká Lukáš Princ ze Ski a Bike Centra Radotín, které nabízí unikátní možnost zdarma otestovat vybrané modely kol i během celé sezony.

A proč se testování kol těší takové oblibě? „Existuje mnoho kategorií jízdních kol a nemusí být jednoduché vybrat si to pravé. Nejde přitom zdaleka jen o to, zda si vybrat kolo horské, trekingové, nebo silniční. Složitější je například vybrat si v rámci celoodpružených horských kol, kterých je hned několik kategorií,“ vysvětluje Lukáš Princ s tím, že testování vám rovněž může dát odpověď, pokud váháte mezi dvěma rámovými velikostmi, mezi hliníkovým a karbonovým provedením téhož kola, nebo mezi modelem se 26“, 27,5“ nebo 29“ ráfky.

Ve Ski a Bike Centru Radotín vám bude 22. – 24. 5. k dispozici více jak sto kol od značek Trek, Cannondale a Specialized. Účastníci mohou využít také pohodové společné vyjížďky se závodním teamem, kde budou závodní jezdci připravení pomoci radou týkající se techniky jízdy nebo výběru vhodného vybavení.

Více informací najdete na http://eshop.kola-radotin.cz/testovaci-vikend-22-24-5-2015/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*