Na čtrnáct dní tábor, možná týden u moře, týden u babičky…Děti mají o prázdninách spoustu času užívat si. Strávit s nimi chvíle naplněné skvělými zážitky můžete i vy, aniž byste museli čerpat dovolenou. Vydejte se spolu s ratolestmi na víkend plný zážitků!

aquapark, Malý dobrodruh
Praha v létě? To jsou především návštěvy aquaparků.

Rodinný výlet do Prahy

Víte, co děti nejvíce láká na hlavním městě? Nejsou to památky ani vyhlášené restaurace, jsou to tobogány a skluzavky! Na okraji Prahy se nachází největší evropský aquapark, který je jako stvořený pro skvělý rodinný víkend. Děti si zde dosyta užijí vodních radovánek a vy rodiče můžete relaxovat v saunovém ráji anebo si zacvičit v moderním fitness centru. Aquapark se nachází v těsné blízkosti dendrologické zahrady, která určitě stojí za navštívení a jen kousek od Průhonic, které jsou známé svým krásným zámkem s rozlehlým parkem.

aquapark, Malý dobrodruh
Pobyt v hlavním městě s dětmi si můžete naplánovat tak, abyste stihli největší aquapark i vyhlášenou zoo.

Pokud se vám nechce plánovat doprovodný program na víkend, můžete si objednat rodinný víkend v aquaparku spojený také s návštěvou pražské zoo. Koupání, tobogány a zvířátka – co jiného si vaše děti mohou přát?

Skutečný venkov

Objevte s dětmi kouzlo venkova a ukažte jim, že existuje i svět bez počítačů a mobilních telefonů. V překrásné přírodě Valašska se nachází rodinná farma, kde vás přivítají místní farmáři a na víkend vám umožní si vyzkoušet jejich způsob žití. Při kydání hnoje, krmení zvířat a jejich pasení si užijete s dětmi velkou porci zábavy.

Nechce se vám do „špinavé práce“ hospodáře? Zvolte romantičtější pasení ovcí, kdy bude vaší jedinou starostí to, aby se vám svěřené stádečko ovcí dosyta napáslo. Takže hučku na hlavu, vypnout telefony a hurá za zábavou!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*