Přemýšlíte kam vyrazit s celou rodinou na hezký a zajímavý výlet? Přijďte prožít báječné odpoledne do světa, kde uvidíte na 1200 panenek Barbie, Monster High a k tomu unikátní výstavu 2200 autíček, motorek a kamionů.

lamborghini Malý dobrodruh
Současným skvostem Galerie DollsLand je model vozu Lamborghini Murcielágo LP 640 z edice Swarovski v hodnotě přes 30 000 Kč!

Pražská Galerie DollsLand do konce prázdnin mimořádně vystavuje soukromou sbírku 2200 autíček a motorek Matchbox, HotWheels, Maisto a Burago. Unikátem celé motoristické sbírky je model vozu Lamborghini Murcielágo LP 640 z edice Swarovski v hodnotě přes 30 000 Kč. Model je ozdoben 7.668 krystaly Swarovski a vyroben v limitované edici 550 kusů pro celý svět!

A na co je možné se ještě těšit? Páni kluci se budou kochat pohledem na modely historických vozů, dále například na automobily značek Škoda, Tatra, Praga, BMW, Mustang, Ferrari, Porsche, Hummer, Cadillac, Maybach a legendární značky Trabant, Žiguli či Lada. Milovníci motorek zde uvidí modely motorek Harley Davidson, Suzuki, Yamaha, Honda, Ducati, BMW, JAWA nebo Kawasaki.

Barbie bond-girl Malý dobrodruh
Slavná Barbie Bond girl je jedním z lákadel výstavy pro holčičky…

Vystaveny jsou také modely aut, se kterými jezdil slavný agent 007 James Bond v jednotlivých filmech, a to zejména Auston Martin, BMW, Citroën, Jaguar nebo Lotus Esprit.  Malé i velké kluky jistě potěší i modely traktorů, hasičských vozů, autobusů i speciální série reklamních kamionů”, shrnuje Milan Beneda – kurátor výstavy.

Galerie DollsLand to však nejsou jenom autíčka, protože sem lze vzít skutečně celou rodinu. Kromě autíček na všechny malé princezny a jejich maminky čeká svět panenek Barbie a Monster High, kterých je tu přes 1200. Malé návštěvnice se mohou těšit na slavné a oblíbené filmové postavy Barbie v podobě Shreka,Harry Pottera, Jacka Sparrowa a Angeliky z filmu Piráti z Karibiku.

Maminkám se budou líbit Barbie v podobě slavných hudebních a filmových hvězd jako Marylin Monroe, Cher, Bond Girl, Elvis Presley, Elizabeth Taylor nebo Shakira. Milovnice módy určitě okouzlí panenkami Barbie inspirovanými slavnými módními návrháři jako Christian Dior, Versace, Christian Louboutin, Gorgio Armani, Escada nebo Givenchy.

A pokud se při prohlížení všech vystavených exponátů dostaví únava a nožičky budou trochu bolet, pak je možné si odpočinout hned ve dvou dětských koutcích. V prvním si mohou holčičky nakreslit panenku, která se jim nejvíce na výstavě líbila a dívat se na pohádky o panence Barbie a panenkách Monster High. Ve druhém koutku mají malí nezbedové příležitost si vyzkoušet dráhu HotWheels a pohrát si s autíčky.

Galerie DollsLand je místem skutečně pro celou rodinu a najdete ji v Rytířské ulici č. 6 na Praze 1. Otevřeno je každý den od 10:00 do 18:00. Více informací najdete na www.DollsLand.eu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*