Vánoční svátky se už pomalu blíží a s nimi i každoroční přípravy. Už jste přemýšleli, co budete letos péct? Jestliže ještě ne, pak máte možnost nechat se inspirovat kuchařkou s názvem Vánoční kuchařka pro dceru, jejíž autorkou je Jana Florentýna Zatloukalová.

Vanocni kucharka pro dceru, Malý dobrodruh
Kuchařka s mnoha tipy na vánoční cukroví. Foto: www.smartpress.cz

Další „Kuchařka pro dceru“ je věnována prubířskému kameni nezkušené kuchařky – Vánocům. Snad každá touží provonět svůj domov domácím cukrovím a ve svátky oslnit večeří jako od maminky. Jde to, jen je potřeba znát zkratky, které mají úspěšné kuchařky dávno prochozené. Autorka rozhodila sítě a ty nejlepší zlepšováky, které z nich vylovila, nyní servíruje – opět v balení pro začátečníky. Tedy jasně, srozumitelně – a s láskou!

Advent je doba čekání, žádá si sladké vůně, sladké chuti, sladké přísliby, a to všechno pokud možno plnými doušky. Rozmazlujte se a užívejte si předčasně setmělé večery za okny slavnostně osvíceného domova s hrnkem něčeho teplého v ruce, s dětmi nadšenými z hrátek s těstem a z vytváření cukroví nejroztodivnějších tvarů. Nechte Vánoce, aby začaly s první koledou, první ozdobou a první větvičkou. Koukejte si je pořádně užít a neodkládejte to už ani jeden jediný den! S touhle knížkou to zvládnete, i kdybyste před sebou měli své úplně první samostatné Vánoce.

Cena 299 Kč

Vydalo nakladatelství Smart Press, www.smartpress.cz

 

Tags:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*