Udělejte si letos z příprav na největší svátky v roce zábavu a vezměte si na pomoc děti či kamarádku. Letos jsou trendem razítka, která použijete na adventní kalendáře, vánoční přáníčka, ozdoby na stromeček, výzdobu štědrovečerního stolu, na dárečky, ale také na sušenky nebo dokonce na šperky!

Aladine Vánoce
Zábavné přípravy na Advent i Vánoce si užijete s razítky Aladine. Foto: www.aladine.cz

Sněhové vločky Stampo Scrap udělají radost malým i velkým. Sada 23 gumových razítek na pěnové hmotě má krásnou hloubkovou texturu, velikost razítek je 3,5 až 5 cm. Můžete je použít na výrobu vánočních přáníček, ale také třeba na sušenky nebo na náhrdelník z fima. Koupíte je na www.aladine.cz za 290 Kč.

Razítka Moje Vánoce Je Prepare Noël
Razítka Moje Vánoce Je Prepare Noël. Foto: www.aladine.cz

Ulítlé Vánoce Stampo Fun zajistí spoustu legrace. Oblíbené zimní a vánoční motivy můžete rozesmát, když sněhulákovi nasadíte brýle, tučňáky postavíte jeden na druhého a lišce přidáte vánoční čepičku. Skvělé budou ve spojení s adventním kalendářem! Sada obsahuje 33 razítek a černý razítkovací polštářek. Koupíte je na www.aladine.cz za 290 Kč.

Vánoční razítka Stampo Noël obsahují razítka a hned tři inkousty ve vánočních barvách. Jsou určené i těm, kteří tvoří jen občas a nechtějí si pořizovat spousty dalších udělátek. S touto sadou vydržíte celý advent, vyrobíte přáníčka, visačky, adventní kalendář, pozvánky, jmenovky, ozdoby na stromeček, na stůl i malé dárečky.  Hodí se na papír, ale i na textil, a jsou skvělé i do hmot – fima, samotvrdnoucí hmoty či slaného těsta. Koupíte je na www.aladine.cz za 199 Kč.

S razítky Origami Stampo Clear pojmete tradiční téma v moderním duchu. Jsou hitem letošní sezóny, oživí vánoční tvoření, přispějí k originalitě a dají výtvorům moderní šmrnc. Koupíte je na www.aladine.cz za 199 Kč.

Razítka StampoMinos
Vánoční Pohádka StampoMinos je sada příběhových razítek. Foto: www.aladine.cz

Moje Vánoce Je Prepare Noël je sada malinkatých razítek, inkoustu a třpytivého sněhu ve formě třpytivého lepidla. Razítka můžete vyskládat do stromečku, adventního věnečku a dalších tvarů. Budete překvapeni, jak desítky drobných obtisků vedle sebe vykouzlí úžasné kreace. Sada navíc obsahuje také základy přáníček. Koupíte na www.aladine.cz za 280 Kč.

Stampo Baby je sada pěti ergonomicky tvarovaných razítek pro batolata od 18 měsíců. Adventní tvoření nemusí být omezeno věkem! Zapojte do kouzelného času i ty nejmenší umělce! Tvoření roztomilých vánočních obrázků je bude moc bavit! Vyrobte spolu přáníčka babičkám, povídejte si o Vánocích, vyrábějte ozdobičky a stromeček či jiné malé dárky. Koupíte je na www.aladine.cz za 399 Kč.

Vánoční Pohádka StampoMinos je sada příběhových razítek. Víte, že v různých zemích si o Vánocích vyprávějí svoje příběhy? Zjistíte, kdo nosí dárky v Německu, ve Francii, ve Finsku či Švédsku. V kouzelném předvánočním čase si tak můžete spolu malovat, kreslit, vyprávět a vymýšlet, nebo razítka využijte na výrobu přáníček, originálních vánočních ozdob a dárků – nebo věciček na vánoční jarmark! Razítka koupíte na www.aladine.cz za 320 Kč.

Více na www.aladine.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*