Stan, Malý dobrodruh
Prožijte krásné léto v přírodě. Foto: www.vystavastanu.cz

Balení na dovolenou je noční můrou nejedné z nás. Neustálé ujišťování, zda jste na něco nezapomněli, vám udělá nejednu vrásku na čele, a co teprve když se chystáte pod stan, kde je veškerá starost o stravu na vás. Nechte si poradit, aby mohla vaše dovolená probíhat zcela bez problémů.

Kbelík, který nezabere potřebné místo

Kbelík Outwell Collaps je praktická vychytávka pro vaše kempování – v jednom okamžiku ani nevíte, že ho máte sebou a během pár sekund z něj je plnohodnotná nádoba o objemu 7,5litrů. Kbelík se dá použít jak v kempu, pláži či i doma pokud nemáte místo nazbyt. Této skvělé skladnosti bylo dosáhnuto pomoci silikonového materiálu a harmonikové konstrukce. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ho koupíte za 724 Kč.

Nádobí pro dokonalé pohodlí

Nová, revoluční řada produktů od Outwellu vás dostane: řada nádobí, které jsou vyrobeny z plastu a silikonového kaučuku, které se dá složit, když není právě používáno. To je velká úspora místa pro všechny baťůžkáře, karavanisty a další, kteří chtějí minimalizovat prostor, který zabere jejich vybavení. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz je koupíte za 193 Kč.

Minikonvička do chladných večerů

Konev, Malý dobrodruh
Udělejte si čaj i v přírodě. Foto: www.4camping.cz

Outwell Collaps Konvice představuje skvělý nový inovativní nápad pro úsporu místa. Když je konvička prázdná můžete jí jednoduše složit do téměř plochého tvaru.  Je vybavena dnem z nerezové oceli, horní okraj je též z oceli pro praktické užití. Hlavní část těla je harmonika silikonové konstrukce, která poskytuje skládací řešení. Tato konvice se jednoduše skládá, snadno se čistí, složí se během několika sekund a má kapacitu 1,5 litru. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ho koupíte za 1007 Kč.

Ani v kempu se neobejdete bez příborů

Rodinný příborový set Vango Family cutlery se skládá ze čtyř lžiček, čtyř vidliček a čtyř nožů v praktickém rolovacím obalu. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ho koupíte za 319 Kč.

Odpočinek v křesílku

Křeslo Butterfly je praktický pomocník pro vaše ratolesti, židle se dá složit během několika málo sekund. Vzhledem k tomu, výška sedáku je pouze 25cms tato židle je ideální pro děti od 1 do 5 let. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ho koupíte za 517 Kč.

Nafukovací křeslo, které se vejde i do toho nejmenšího batohu

křeslo, Malý dobrodruh
Sedět můžete na trávě nebo pohodlně v křesle. Foto: www.4camping.cz

Easy Camp Movie  je nafukovací křeslo, která je ideální pro zahradní či festivalové posezení. Skutečnost, že tato židle je nafukovací znamená, že Vám zabere jen minimum místa pro uskladnění. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ho koupíte za 517 Kč.

Lehátko, ze kterého se vám nebude chtít vstát

Živé barvy a geniální nápad to je lehátko Pier od firmy Easy Camp. Snadno se přenáší a jeho praktické využití s nabídkou atraktivního designu, z něj dělá společníka do každé rodiny. Lehátko se dá použít i jak přepravní vozík. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ho koupíte za 567 Kč.

Staňte se šéfkuchařem na cestách

Gril, Malý dobrodruh
Pochutnat si na dobrém jídle můžete i v přírodě. Foto: www.4camping.cz

Skládací hliníková kuchyňka do stanu Vango Brisbane s úložným prostorem a odnímatelným závětřím. Výškově nastavitelné nohy pro případ nerovného terénu. Kuchyň se dodává v praktické tašce. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ho koupíte za 2990 Kč.

Výstava stanů a vybavení do přírody

Celkem 93 značek, 315 postavených stanů a skvělá zábava od června do srpna – to je Výstava stanů a vybavení do přírody, která probíhá neuvěřitelné tři měsíce od 31. 5. do 10. 8. 2014 v pražských Letňanech. Na ploše 10 000 m² (!) najdete největší nabídku pro kempování, turistiku a sport, vše si tady můžete vyzkoušet, poradit se s odborníky, nebo si jen tak poležet v populárním spacákovém ležení či se uvelebit v některém z plně vybavených stanů. Pokud se sem vydáte o víkendu, čeká vás zajímavý doprovodný program, děti si mohou zařádit v dětském koutku, na všechny čekají speciality světové kuchyně Klubu cestovatelů a můžete soutěžit o automobil Peugeot 308 SW na rok zdarma, poznávací zájezd do Mexika a Guatemaly či o skútr Yamaha. Více informací na www.vystavastanu.cz. A ti, kdo to mají do Prahy daleko, najdou identický sortiment na www.4camping.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*