Legoland
Foto: Neckermann CK

Legoland je zejména na podzim rájem pro děti: chystají zde totiž řadu zajímavých akcí: a nudit se při nich nebudete ani vy! 

Neopomenutelným fenoménem a stálicí na nebi dětské zábavy je zcela jistě populární stavebnice Lego. Snem každého malého fanouška je jistě život ve světě, kde nic jiného než oblíběná stavebnice neexistuje. Zřejmě si ani nedokážeme představit tu radost, kdyby se takový sen stal skutečností! A přitom je nadosah. Má jméno Legoland a můžete tam třeba s Neckermann Cestovní kanceláří vyrazit již tento víkend.

„Legoland jednoduše nesmí vynechat žádný milovník proslulé stavebnice. Tato bájná země sestává z 50 000 000 kostiček LEGO na území velikosti celých 26 fotbalových hřišť,“ říká Jan Sotona z Neckermann CK. Najdete zde osm tematických oblastí s více než padesáti atrakcemi, takže si z nabídky vybere opravdu každý. Horská dráha, na níž pojedete rychlostí 60km/hod, dvanáctimetrový vodopád, po kterém se spustíte do neznámých hlubin, nebo dobrodružné setkání s ohnivým drakem – to je výčet jen několika z mnoha atrakcí. Nechte malé badatele obdivovat žraloky a rejnoky v podvodním světě nebo se vydejte na expedici do hluboké exotické džungle. A výlet do země Legoland bude zážitkem i pro rodiče, jimž vrátí téměř zapomenutý svět dětství.

Kdy vyrazit? Třeba hned! „Legoland Deutschland se nachází v Günzburgu asi 38 km od Ulmu, je otevřen od dubna do listopadu a nabízí veškeré služby, které můžete při svém pobytu potřebovat, včetně výborných restaurací i kvalitních rychlých občerstvení s příjemným personálem,“ doporučuje Jan Sotona z Neckermann CK, která do Legolandu pořádá autobusové zájezdy i s ubytováním v hotelu a zařídí skupinové slevy například pro školy a školky. S Neckermann CK se na cestě do země z lega nebudete muset starat o nic jiného než o zábavu a své sny.

Výběr z programu akcí Legolandu na podzim:

2. října – 1. listopadu Kouzelník Mika – to nejlepší z repertoáru. Program plný kouzel, čar a zábavy pro všechny generace.

Měsíc říjen bude ve znamení Halloween

15. října – 1. Legoland Halloween mistrovství

31. října – Podzimní Halloween party kam mají všechny děti v maskách vstup volný

6. listopadu – Závěrečný program sezóny s ohňostrojem.

Více na www.ckneckermann.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*