Vybíráte společenské šaty pro dceru či vnučku a pořád ne a ne najít to pravé? Pak se 6. až 9. prosince vydejte na výstaviště v pražských Letňanech na veletrh Stříbrné vánoční dny – najdete tady slušivé dárky i pro vaše princezny!

dívčí společenské šaty
Vybrat hezké společenské šaty pro holčičku není úplně snadné. Foto: www.detskespolecenskesaty.cz

Nejen originální dárky pod stromeček, ale především potřebné věci pro děti, včetně holčičích šatiček, najdete už na 4. ročníku tohoto veletrhu.

„Návštěvníci si tady mohou vše pořídit za výhodné ceny přímo od výrobců a příjemná atmosféra jim tady navíc dovolí vybírat bez stresů a shonů – celý veletrh má též velmi zajímavý doprovodný program, při kterém se pobaví děti i dospělí.“ říká Zuzana Rybářová z firmy ELLA, která zde letos bude prezentovat velice originální dětské společenské šaty.

Na některé vzorky se můžete podívat už nyní na www.detskespolecenskesaty.cz.

Nedoporučujeme však, aby je – byť na ploše monitoru – zahlédly vaše dcerky, jinak kupujete předčasný dárek…

O autorovi: Zuzana Rybářová (255 dalších článků)

Mgr. Zuzana Rybářová, mediální konzultant a zároveň známá novinářka zaměřující se na cestovatelský sektor. Pracovala mj. jako šéfredaktorka časopisu Travel Digest, dnes je sama sobě šéfem v kreativní agentuře Amaze.cz, v níž působí především jako konzultantka v oboru Public relations. A samozřejmě: vede portál Malý Dobrodruh.cz a je pravidelným hostem pořadu Sama doma České televize. Více si o ní můžete přečíst zde: Zuzana Rybářová - profil.


(Visited 662 times, 1 visits today)

Související články

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*