stan, Malý dobrodruh
Dovolenou pod stanem si může užít celá rodina. Foto: www.4camping.cz

Chystáte se v létě na expedici do hor? Vybrali jsme pro vás outdoorové vybavení, bez kterého se v přírodě neobejdete.

Třísezónní spacák: Dvouvrstvá konstrukce termoizolační náplně spacáku Pinguin Topas vás uchrání před prochladnutím. U tohoto třísezónního syntetického spacáku si navíc můžete vybrat, zda chcete mít zip na levé či pravé straně. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ho koupíte za 2 356 Kč.

Nevídaně lehká a teplá karimatka: Pokud patříte mezi ty, kdo cítí každý kamínek, na kterém leží, karimatka Thermarest Neoair Xtherm tyto obavy zažene a ještě vás zahřeje! Patří k nejteplejším matracím v řadě NeoAir, izolační vrstvy uvnitř odrážejí chlad od země a naopak přivádějí nazpět vámi vyprodukované teplo. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ji koupíte za 4 608 Kč.

Stan do hor i do kempu: Stan Husky Baron až pro čtyři osoby je jedničkou díky své nepřekonatelné lehkosti, povrchové Ripstop úpravě, která nepropustí jedinou kapku deště a předsíňce, do níž můžete ukrýt kola i krosny. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ho koupíte za 5 630 Kč.

Komfort i na vrcholcích: Po celodenním zdolávání skal si zasloužíte chvilku relaxace, a to v plném komfortu. Neseďte na zemi, ale raději se uvelebte do odolné a neskutečně skladné a lehké židle Robens Explorer Stool. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ji koupíte za 636 Kč.

Gril LotusGrill, Malý dobrodruh
Vydatný oběd si můžete připravit i v přírodě. Foto: www.4camping.cz

Kuchyň vždy s sebou: Moderní stolní gril LotusGrill rozehřejete do 3 minut a je vyroben tak, aby nevydával kouř – napájení a nahřátí dřevěného uhlí obstarávají 4 AA baterie. Teplotu jednoduše regulujete pomocí otočného ovladače klapky přívodu vzduchu. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ho koupíte za 4 699 Kč.

Úsporný příbor: Lžíce Light My fire Spork slouží také jako vidlička i nůž a je dostupná hned v několika barevných provedeních. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ji koupíte za 52 Kč.

Dobíjení sluncem: Power pack Goal Zero Guide 10 Plus dobíjí pomocí solárního panelu Nomad nebo přes USB z ostatních zařízení. Přes solární panel se nabije AA/AAA baterie za 3 – 5 slunečních hodin. Mobilní telefon se za tu dobu stihne při plné kapacitě nabít 1 – 3krát. Váš iPod, mobilní telefon, GPS, fotoaparát i čelovku tak budou vždy připraveny. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz ho koupíte za 1 490 Kč.

čelovka, malý dobrodruh
S čelovkou se děti v lese neztratí. Foto: www.4camping.cz

Čelovka na dva režimy: Čelovka Petzl Tikkina je ideální pro osvětlení blízkého okolí a je unikátní svou skladností a přitom širokým kuželem. Maximální světelný výstup je 60 lumenů a dosvit 30 metrů. Má dva režimy svícení. Koupíte ji na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz za 477 Kč.

Skládací nádobí: Nádobí Jetboil Fozzils Solo pack je lehounké a šetří místo. Sada obsahuje tři misky a lžíci. Plastové nádobí je naplocho rozložené, stačí secvaknout patentky a je hotovo. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz stojí 314 Kč.

Jídlo do hor a na expedice: Expediční a cestovatelskou liofilizovanou stravu ocení všichni outdooroví nadšenci. Sáček slouží zároveň jako nádobí pro přípravu. Otevřete, zalijete horkou vodou, uzavřete a necháte 5 – 10 minut stát a vydatné a chutné jídlo je připraveno ke konzumaci. Je bez konzervantů, nabídka různých jídel včetně bezlepkových variant a dezertů. Koupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody či na www.4camping.cz za 248 Kč.

Tip nejen na víkend: Výstava stanů a vybavení do přírody

Celkem 115 značek, 320 postavených stanů a největší výběr outdoorového oblečení a obuvi v ČR – to vše na vás čeká na Výstavě stanů a vybavení do přírody, která se koná od 30. 5. do 9. 8. 2015 v pražských Letňanech. Na ploše 10 000 m² (!) najdete největší nabídku pro kempování, turistiku i sport. Vše si můžete vyzkoušet, poradit se s odborníky, poležet si ve spacákovém ležení či se uvelebit v některém ze stanů. Děti si mohou zařádit v dětském koutku, na všechny čekají speciality světové kuchyně v Klubu cestovatelů a soutěž o nový automobil Seat Leon ST na rok zdarma, poznávací zájezd na Kubu či o horské kolo Kellys Thorx 50. Více na www.vystavastanu.cz.

A ti, kdo to mají do Prahy daleko, najdou identický sortiment na www.4camping.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*