Už máte vybavení na letní festival? Zabalte spacák, stan a ještě pár vychytávek, které jsme pro vás připravili, a hurá za zábavou.

Stan, spacáky a karimatky za babku

stan, Malý dobrodruh
Ve stanu načerpejte síly do dalšího dne. Foto: www.4camping.cz

Kempingová sada Loap Domepack Combo 2 obsahuje stan pro dvě osoby, dva spací pytle a karimatky. Stan má tvar klasického iglú a sklolaminátovou konstrukci o dvou prutech, takže ho postavíte snadno a rychle. Má jeden plášť s vodním sloupcem 800 mm a podlážku se sloupcem 3 000 mm. Švy jsou přelepené. Dekové spací pytle jsou vhodné především do teplého počasí a jsou vyplněny dutými vlákny. Koupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody za pouhých 1 499 Kč.

Skládací elegantní nádobí

Nádobí Jetboil Fozzils Solo pack je lehounké a šetří místo. Odolná technologie aktivního skládání dovolí vyrazit nalehko a natenko bez kompromisů – a jako přírodu nezatěžující alternativu k nádobí na jedno použití. Sada obsahuje tři misky a lžíci. Plastové nádobí je naplocho rozložené v plastovém obalu a lehce se skládá – stačí secvaknout patentky a miska talíř či lžička jsou hotovy. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody koupíte za 314 Kč.

Skládací nerezová sklenička

Sklenička na víno GSI Glacier Stainless Nesting je nerezová, elegantní a hlavně skládací! Na www.4camping.cz je koupíte za 375 Kč.

Lžíce místo příboru

Lžíce Light My fire Spork rovněž slouží jako vidlička i nůž a je dostupná hned v několika barevných provedeních. Ideální je koupit každou lžíci jinou, aspoň si poznáte, která je ta vaše. Na www.4camping.cz ji koupíte za 52 Kč.

Skládací lahev na víno i jiné nápoje

láhev na víno, Malý dobrodruh
Chcete mít víno stále u sebe? Foto: www.4camping.cz

Do kempu i na piknik se vždy hodí lahev dobrého vína. Sklo je zbytečně těžké a také hrozí, že se vám lahev po cestě rozbije. Vyzkoušejte lehčí a úspornější variantu v podobě lahve Platypus Platypreserve, která vytlačí ven všechen vzduch a neprodyšně se uzavře. Chuť vína je tak zachráněna. Na www.4camping.cz ji koupíte za 315 Kč.

Solární nabíječka do batůžku

Jak zachytit důležité momenty výpravy na místě, kde je nulová šance dobíjení baterií fotoaparátu? Buďte vybaveni kapesním power pack Goal Zero Guide 10 Plus, který dobíjí pomocí solárního panelu Nomad nebo přes USB z ostatních zařízení. Přes solární panel NomadTM 7m se nabije AA/AAA baterie za 3 – 5 slunečních hodin. Mobilní telefon se za tu dobu stihne při plné kapacitě nabít 1 – 3krát. Váš iPod, mobilní telefon, GPS, fotoaparát i čelovka tak budou vždy připraveny. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody ho koupíte za 1 490 Kč.

Designové křeslo

Křeslo Oase, Malý dobrodruh
Pohodlně se usaďte. Foto: Oase

Neničte si záda a raději se usaďte do pohodlného křesílka od dánského výrobce Outwell. Křeslo Trelew v proužkované variantě je v celém světě populární zejména pro svůj unikátní design. Půlměsícový tvar poskytuje prvotřídní komfort, má velkou nosnost, stabilitu a je překvapivě prostorné. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody ho koupíte za 1 528 Kč.

Nejjednodušší svítilna

Čelovka Petzl Tikkina je ideální pro osvětlení blízkého okolí na táboře, na chatě či ve stanu. Malá velikost a široký kužel jsou výborné pro každodenní použití. Maximální světelný výstup je 60 lumenů a dosvit 30 metrů. Tato svítilna má dva režimy svícení, aby bylo možné světlo regulovat podle situace. Koupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 477 Kč.

Tip nejen na víkend: Výstava stanů a vybavení do přírody

Celkem 115 značek, 320 postavených stanů, velké spacákové ležení, vůbec největší výběr outdoorového oblečení a obuvi v ČR – to vše na vás čeká na Výstavě stanů a vybavení do přírody, která se koná do 9. 8. 2015 v pražských Letňanech.

Vše si tady můžete vyzkoušet, poradit se s odborníky, nebo si jen tak poležet v populárním spacákovém ležení či se uvelebit v některém ze stanů. Děti si mohou zařádit v dětském koutku, na všechny čekají speciality světové kuchyně v Klubu cestovatelů. „Návštěvníky na Výstavu stanů nejvíce láká to, že si mohou všechno zkusit na vlastní kůži. V normální prodejně si stan nepostavíte, přitom je to tak důležité. U nás si do nich dokonce můžete zkusit dát vybavení a poležet si v nich jak dlouho chcete. Stejně je to s karimatkami nebo spacáky. Máme jich tady stovky a vy je můžete v unikátním spacákovém ležení zkoušet dle libosti a dokonce na různých druzích povrchu (včetně kamínků),“ říká pořadatel akce Jaroslav Skalka. Více informací na www.vystavastanu.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*