Přemýšlíte nad dovolenou na léto? Hledáte nejvyšší komfort za nejnižší cenu? Vyzkoušejte turecký Belek!

Croco Club Malý dobrodruh
Dětské kluby a animační programy (např. Croco Club cestovní kanceláře Blue Style) jsou zárukou, že se vaše děti budou na dovolené bavit a vy si trochu odpočinete.

Najdete ho na Turecké riviéře, asi 45 kilometrů od města Antalya. Kdysi býval klidným přímořským městečkem, dnes je z něj pulzující turistické letovisko. Popularitu si získal díky vysoké kvalitě nabízených služeb, které jsou však cenově dostupné všem turistům.

Turecký Belek: luxusní hotely a zábava pro všechny

Přímo na pláži se můžete ubytovat v některém z luxusnějších hotelů. Bohaté all inclusive, velký bazén a soukromá hotelová pláž jsou samozřejmostí. Pokud oželíte pohodlí blízkosti pláže a chcete spíše přičichnout k autentické atmosféře tureckého města, můžete zkusit ubytování v menších hotelech ve středu města. Budete tak přímo v centru všeho dění – kolem vás nespočet restaurací, barů, velkých obchodů i malých stánků se suvenýry.

CROCO-CLUB, Malý dobrodruh
Dobrý animační program pro děti poznáte podle toho, že je uzpůsoben jednotlivým věkovým skupinám.

Chystáte-li se na dovolenou s dětmi, doporučujeme ubytování v některém z hotelů, ve kterém funguje dětský klub. Velmi oblíbeným je Croco Club cestovní kanceláře Blue Style, který zajišťuje zábavný program pro děti po dobu celé vaší dovolené. Soutěže, zábavné hry, minidiskotéky i tématické dny pro děti připravuje tým česky mluvících animátorů, kteří jsou speciálně vyškolení pro práci s dětmi. Program upraví vždy tak, aby odpovídal zájmům a věku dětí. Za účast při aktivitách děti navíc získávají Croco razítka, která pak mohou v Croco shopu vyměnit za vytoužené ceny.

Belek, turecko, Malý dobrodruh
Turecký Belek je vyhlášený mezi milovníky vodních sportů. Vyzkoušet můžete vodní lyže, oblíbený banán, kitesurfing nebo třeba windsrufing.

Belek je ráj sportovců

Pokud patříte mezi sportovní nadšence, jistě oceníte nabídku sportovních aktivit v Beleku. Vyzkoušejte jízdu na vodních lyžích, oblíbeném banánu nebo kitesurfing. Díky dobrým povětrnostním podmínkám je Belek oblíben také mezi windsurfisty.

Vyhledávanou lokalitou je Belek také pro golfisty. V oblasti se nachází hned pět golfových resortů. Velké oblibě se těší například hřiště The National nebo The Montgomeria Maxx Royal, které každoročně hostí Turkish Airlines Open.

Turecko, golf, Malý dobrodruh
Krásná příroda, skvěle upravené golfové greeny. V Beleku si na své přijde každý.

Z Beleku ke kulturním skvostům

Belek je vyhlášený svými dlouhými písčitými plážemi. Kdyby vás však lenošení na sluníčku omrzelo, můžete vyrazit za poznáním tureckých přírodních a kulturních krás. Belek je přímo ideálném výchozím bodem pro podnikání výletů. Nedaleko odtud najdete Aspendoský amfiteátr, pozůstatky antického města Perge či známé vodopády Kursunlu.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*