Výstava stanů, Malý dobrodruh
Do konce Výstavy stanů zbývají necelé tři týdny a ceny vybraného zboží tady klesají. Foto: www.pixpo.cz

Stovky rodinných i expedičních stanů, spacáků, karimatek, outdoorového oblečení a obuvi, kempingového nábytku, potřeb na piknik a vaření, batohů a dalšího vybavení do přírody nyní můžete koupit za výhodnější ceny.  Na Výstavě stanů a vybavení do přírody v pražských Letňanech, která trvá až do 9. srpna, nyní začínají velké slevy!

Do konce Výstavy stanů zbývají necelé tři týdny a ceny vybraného zboží tady klesají. Týká se to modelů, které budou příští rok nahrazeny novými, posledních kusů nebo naopak položek, kterých zbývá na skladě větší množství. Nyní můžete koupit některé stany, spacáky, batohy, trekingové boty a další vybavení do přírody se slevou až padesát procent a oblečení se slevou až šedesát procent. Návštěvníci navíc mají možnost k nákupu získat řadu skvělých dárků a účastnit se soutěže o ceny v hodnotě půl milionu korun,“ láka pořadatel letos již 18. ročníku největší Výstavy stanů a vybavení do přírody ve Střední Evropě Jaroslav Skalka.
„Skutečně velké slevy na prakticky veškeré zboží zde pak nastanou poslední prodejní týden. Na druhou stranu už ale může být sortiment notně probraný, proto se lidem na výstavu vyplatí vyrazit už nyní,“ podotýká Jaroslav Skalka s tím, že se tady vybavíte na pořádné expedice i na výlety po Česku.

Zajímavé slevy na Výstavě stanů a vybavení do přírody
– Stany se slevami ve výši 19  – 40 %  platí na 140 modelů.
– Karimatky pořídíte se slevou až 50 %.
– Vybrat si můžete ze 120 batohů se slevou až 44 %.
– Slevy až 60 % platí na vybrané oblečení pro dospělé i děti a na outdoorovou obuv.
– Kempingový nábytek pořídíte se slevou až 36 %.
– Další vybavení do přírody, čelovky ,vařiče,  nádobí, chladící boxy a tašky, trekové hole apod. nyní koupíte se slevou až 20 %.

Výstava stanů a vybavení do přírody
Celkem 115 značek, 320 postavených stanů, velké spacákové ležení, vůbec největší výběr outdoorového oblečení a obuvi v ČR – to vše na vás čeká na Výstavě stanů a vybavení do přírody, která se koná do 9. 8. 2015 v pražských Letňanech. Vše si tady můžete vyzkoušet, poradit se s odborníky, nebo si jen tak poležet v populárním spacákovém ležení či se uvelebit v některém ze stanů.

Více informací na www.vystavastanu.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*