I když už se letos pod stan nechystáte, skvěle vybavený stan mít můžete. Až do 10. srpna si budeme moci koupit stan, spacák, karimatku, outdoorové oblečení, kempingový nábytek za skvělou cenu. Tak rychle spěchejte do Letňan na Výstavu stanů a vybavení do přírody.

Výstava stanů, Malý dobrodruh
Království stanů už stojí v pražských Letňanech. Foto: www.pixpo.cz

„Poslední týden na Výstavě stanů je zvykem výprodej vystaveného zboží. Lidé se tak mohou dostat třeba i k velkým rodinným stanům za zlomek doporučené ceny. Ty přitom nejsou nijak poškozeny, protože byly sice postaveny v hale, ale chráněny před povětrnostními vlivy,“ říká pořadatel letos již 17. ročníku největší Výstavy stanů a vybavení do přírody ve Střední Evropě Jaroslav Skalka.

Ve středu je tak sleva na všechny vystavené stany 35%, ve čtvrtek 45%, v pátek 55%, a pokud náhodou nějaké zůstanou ještě do soboty, tak jsou s 65% slevou. „Je zajímavé pozorovat lidi, kteří váhají, zda svůj vysněný stan vzít s 35% slevou anebo zariskují a počkají do dalšího dne,“ dodává Skalka.Výprodeje se ale týkají také vystavených spacáků, karimatek a kempingového nábytku. „Velké slevy nejsou ale jen na vystaveného zboží, poslední týden jsou úplně na všechno. Firmy nechtějí, abychom jim neprodané zboží, vraceli a snaží se ho vyprodat a to i za cenu snížení ceny o desítky procent,“ podotýká Skalka.

Výstava stanů a vybavení do přírody probíhá tři měsíce od 31. 5. do 10. 8. 2014 v pražských Letňanech. Na ploše 10 000 m²  najdete největší nabídku pro kempování, turistiku a sport, vše si tady můžete vyzkoušet, poradit se s odborníky, nebo si jen tak poležet v populárním spacákovém ležení či se uvelebit v některém z plně vybavených stanů. Pokud se sem vydáte o víkendu, čeká vás zajímavý doprovodný program, děti si mohou zařádit v dětském koutku, na všechny čekají speciality světové kuchyně v Klubu cestovatelů a můžete soutěžit o automobil Peugeot 308 SW na rok zdarma, poznávací zájezd do Mexika a Guatemaly nebo o skútr Yamaha. Více informací na www.vystavastanu.cz.A ti, kdo to mají do Prahy daleko, najdou identický sortiment na www.4camping.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*