V podstatě se jedná o sportovní a relaxační areál. Těch už možná pár znáte. Tento je ovšem hodně netradiční! Ve 13. století tady prý stávala vodní tvrz, pak klášter a nakonec zemědělský statek. Už to vám napoví, že zde jsou zaměřeni všestranně a vy si tady tak v krátké době můžete „poléčit“ jak unavené tělo, tak i duši – a dokonce i s dětmi!

Yard Resort v Předboji, Malý dobrodruh
Romantika i relax daleko od civilizace a přitom kousek od Prahy – to je Yard resort v Předboji. Foto: www.yardresort.com

Jak se vám tady bude bydlet: Ve velice citlivě zrekonstruovaných prostorách statku se sýpkou, konírnou a dalšími dnes krásně vybavenými hospodářskými budovami jste na dosah hlavnímu městu a přece tak trochu mimo civilizaci.

Yard Resort baví děti hudbou a tancem!

Čím se zabaví děti: Hudební škola YAMAHA zde pravidelně pořádá hudební kurzy pro nejmenší, větší děti (ale i dospělí) se mohou naučit hrát na kytaru. Své dítko můžete vyslat na Rytmyku a tanečky, sportovní hry, na angličtinu nebo na hodně netradiční výtvarku. Nesmíte však zapomenout na včasnou rezervaci! Před kavárnou v resortu pak stojí trampolína, skluzavky a pokud s sebou přinesete staré pečivo, můžete nakrmit kapříky, tedy spíše maxikapry, kteří se prohánějí v místním rybníčku. Dětský koutek s hračkami, omalovánkami a velkoplošnou obrazovkou s dětskými satelitními programy pak vaše děti zabaví v případě nepříznivého počasí.

Yard Resort: odborník na netradiční svičení

Pohyb (nejen) pro maminky: Flirt Dance, originální taneční styl, vás nadchne okamžitě – vychází totiž z latinsko-amerických tanců a takzvaného S-Factoru, který znamená, že do svých pohybů dáte ještě víc svůdnosti. Ovšem můžete si zajít i na klasickou Zumbu, pilates, anebo – úplně z jiného soudku – na u nás málo známý Chi-Toning (kombinaci cviků z jógy, pilates, 5 Tibeťanů a strečingu) či různé druhy speciálních jógových technik. A mimochodem, na jógu se tady můžete v sobotu vydat i s dětmi! V zimě vás ovšem asi nikdo uvnitř neudrží: vydejte na běžky, jsou zde krásné stopy nedotčenou krajinou!

Dopřejte si unikátní terapii: Bolí vás svaly, šlachy, klouby či trpíte migrénami? Od toho a mnohého dalšího vám pomůže zdejší mistr Hoshinovy metody (mimochodem je to jediný certifikovaným terapeut tohoto zaměření v Evropě!) a věřte – hned se budete cítit celkově lépe. Na terapii je nutno objednat se hodně s předstihem!

Golfový ráj: V místním golfovém areálu se věnují hlavně dětem, mládeži a začátečníkům. Nově zde působí tým trenérů z MP SHOT Golf Academy a najdete tu krásně udržované šestijamkové hřiště, které je v závislosti na počasí otevřené po celý rok. Yard Resort Golf Club je řádným členem ČGF a klubovou atmosféru zažijete například při rodinných turnajích.

Kontakt: www.yardresort.com

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*