Přes den brázdit sjezdovky a z plných plic si užívat čistý horský vzduch, po setmění skočit do bazénu s vyhřívanou „mořskou“ vodou, pochutnat si na krajových specialitách či vyrazit na kluziště.. A k tomu všemu ubytování pro děti zdarma. Umíte si představit pohodovější zimní rodinnou dovolenou?

snowtubing Horal
Foto: www.valachy.cz

Přesně takovou si můžete dopřát v lůně Beskyd, v turistickém resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, který sdružuje tamní hotely Lanterna, Horal a Galik a lyžařský Ski areál Razula.

Ubytování se snídaní zdarma pro děti do 12 let není jediným bonusem zvýhodněného pobytu Zimní dovolená v Beskydech, který resort Valachy nabízí od ledna do konce března. Náruživé lyžaře například jistě potěší, že v ceně je zahrnuta také permanentka nejen do „domovského“ Ski areálu Razula se snowparkem a snowtubingem, ale i Ski centra Kohútka a Ski regionu Bílá. Dohromady si tak užijí 15 kilometrů sjezdovek, v Kohútce a Bílé pak i komfort sedačkových lanovek. Pobyt zahrnuje snídaně i večeře, hosté Lanterny a Horalu mají v ceně také masáž, animační programy pro děti i dospělé a vstup do hotelových relaxačních center se saunovým světem a nabídkou masáží a do termálních bazénů Wellness Horal. Hosté Galiku mají bezplatný vstup do bazénů. Čím víc dnů hosté v resortu Valachy stráví, tím víc dalších bonusů mohou získat – třeba kosmetické ošetření, tělový zábal Rasul nebo bowling či squash.

Ve Velkých Karlovicích se v zimě opravdu nudit nebudete. V této malebné valašské obci a blízkém okolí, které vyniká mimořádné čistým ovzduším a neporušenou přírodou, je několik dalších moderních ski areálů a spousty kilometrů tras pro běžkaře. Svůj půvab ale

mají i „obyčejné“ procházky pohádkově zasněženou krajinou či svezení v koňském povozu. Po setmění dopřejí zábavu i odpočinek hotelová relaxační centra a zejména nové termální bazény Wellness Horal se slanou vodou vyhřívanou na 36°C. Díky „moři na Valašsku“ se návštěvníci na horách nebudou nudit ani v případě, že je zaskočí obleva. Pro letošní zimu se u Horalu plánuje i zřízení kluziště.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*